Praktický lékař - stomatolog
Socháňova 25/1221, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

Paní zubarka je úžasná snaží se to udělat dobře a pěkně nechápu lidi co si tu stěžují paní zubarka bohužel není nejmladší ale dělá to stále dobře rentgen tam asi nemá protože je drahý to nikomu nedošlo? A že si nepamatuje jakéj zub měl jaký kaz? Ste snad jeden pacient co jí tam chodí? Lidi paní zubarka je úžasná opravdu 100% doporucuji

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

Je mi 22 let a u paní doktorky jsem byla od dětství. Je mi líto, že jsem až teď přišla na její neskutečnou laxnost a to po tom, co mi museli jiní doktoři předělávat všechny zuby, na které paní doktorka šáhla a dokonce vytrhnout zub, který by se nechal při trošce šikovnosti zachránit. V žádném případě nedoporučuji nikomu přecházet k této zubní lékařce.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Osetreni zubnich kazu.

Paní doktorka je milá levná, ale to je tak všechno. Mám v 33 letech po ni totálně zničený zuby pod vesmes všemi plombami kaz skoro same kanalky naprava uz me stala 50tis a dalsi tisice me cekat budou. Nedoporucuji!!!! Nyni trpim bokestma po extrakci a opravach co tyden to oprava abych vse dal doporadku. Opravdu penize nejsou vsechno... prevysy vyplni mezialne a distalne takze nemoznost pouzivani nite... NEDOPORUCUJI!!!!

K paní doktorce jsem chodila celé dětství ,bohužel, až v dospělosti po přechodu k jinému zubaři, jsem si uvědomila, jak má správná péče vypadat. Paní doktorka vrtá kazy na horních zubech, aniž by se dívala, kde vrtá, mezizubní kaz mi vyvrtala a oba zuby zaplombovala k sobě ( nedala tam tu dělící destičku) po půl roce oba zuby natolik zkažené (již u nového lékaře) , že mi je musel zcela vyvrtat a vytahat nervy a divil se, co to v té puse mám. Nedoporučuji důrazně paní doktorku, myslím, že kdybych k ní nechodila, zuby bych měla v lepším stavu..

Paní doktorka mne vždy zklamala. Pokaždé, když mi spravovala zub, něco zkazila. Buď vůbec nezabrousila, nebo dala plombu i tam, kde vůbec nemá co dělat a nebo mě za pár měsíců spravovaný zub bolel znova a tak penízky, co jsem dala za bílou plombu jsem jen tak vyhodila, jelikož zub musela spravovat znova...Jsem opravdu s touto zubní lékařkou nespokojena

K paní doktorce chodím tak 8 let. Je milá, ovšem ordinace není příliš vybavená ,chybí rentgen a ten je někdy opravdu třeba. Bohužel 3 plomby mi po roce od opravy od paní doktorky nevydržely, a musím znovu. Nedoporučuji, paní doktorka je sice velmi milá a ochotná ,nicméně přijde mi ,že svojí práci neudělá na 100%.

K paní doktorce chodím již od dětství, nyní je mi 26 let. Nikdy si nepamatuji na to že by byla arogantní. Spíše naopak, když se mi zanítila osmička tak mě vzala i když jí končily ordinační hodiny a při ošetření byla citlivá. Kazy jsem měl dva,oba zuby spravené od paní doktorky dodnes bez problémů, takže to udělala asi dobře. Zubní kámen mi vždy vyčistila, doporučila mi zubní nit a od té doby co ji používám je to mnohem lepší.Takže já jsem moc spokojený

S paní doktorkou jsem spokojená nebyla. Několikrát mi nechala pod plombou kaz, takže opětovné vrtání (stejný názor mají i někteří členové mé rodiny). A to jsem se o zuby starala pečlivě - viz. názor z 13.11.2009 (důsledná péče o zuby nemusí znamenat zdravý chrup!). Péče nebyla zdaleka tak kvalitní jako u mého stávajícího zubaře. Vybavení také nemá hodné dnešní péče stomatologa. Doktorka byla dost nedůsledná!

super

Nejlepší co jsem kdy zažil!!nevim na co si tady lidi stěžují většin asi nedodržuje základní návyky( jsou prasata) a pak chtěj zázraky! mohu jenom doporučit