Stomatologické centrum Krejcárek
Pod Krejcárkem 975, Praha

Umístění: Stomatologické centrum Krejcárek Jiný

Trhání osmiček..
Využívá strach pacienta a snaží vytáhnout co nejvíc peněz za zbytečné úkoly. Ne dostala žádný doklad o službách který jsem zaplatila

S panem doktorem mám nejlepší zkušenost jakou jsem kdy s jakoukoliv zubní klinickou měl. Včera extrakce dvou dolních 8ček. Po 4 hodinách po zákroku jsem o ničem nevěděl. Bez otoku i bolesti. Připlatil jsem si za léčbu co nehradí pojišťovna a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Perfektní přístup pana doktora i sestřičky. Zákrok byl strašně rychlý. Proběhl rentgen, anestézie, kolča na čerstvém vzduchu a po 20 minutách jsme šli na věc. Obě osmičky do minuty a půl venku a doopravdy BEZBOLESTNĚ. Medicína je v dnešní době na špičkové úrovni a je to znát. Perfektní sešití rány. Pokud se někdo bojí bolesti při extrakcí 8, nemá důvod. Pan doktor je profesionál v oboru. Jsem s přístupem a rekonvalescencí maximálně spokojen. Doporučuji!!!

Za mě je pan doktor hvězda. Doporučuji. Co jiní "okecávali", vymýšleli bambilion termínů a bambilion postupů za "nižší" částky, tak krát počet návštěv, tedy pro mne ztráta času, vyšší náklady na dopravu, znamenalo ve výsledku stejné peníze. Pan Dr. Jirnan rozhodl, vykonal a hotovo. Vše cajk. Žádné lítání a cavyky kolem. Cenu naprosto respektuji. Kdo naříká, ať si najde jiného lékaře, alespoň nebude zdržovat ty, kteří k panu doktorovi chtějí. Má mou 100% důvěru. Je to muž činu, žádné vytáčky a kecy kolem. :)

Neskutečně jsem se bála resekce jedničky,ale pan doktor mě vše vysvětlil,sestřička je velice příjemná a nakonec můj strach byl daleko větší,než-li celá resekce.Za celou dobu jsem nemusela brát prášek proti bolesti,pan dr. Jirman mě dal pokyny,co jsem dodržovala a když jsem šla za necelých 14 dní na vyndání stehů,byl spokojen on i já.Moc děkuji a přeju panu doktorovi a jeho sestřičce pevné zdraví a ať se jim vše daří. Díky,Tand. Helena

Umístění: jiné místo implantát

Služby opravdu předražené a využívá situace, že zrovna člověk sedí na křesle a vždy vysvětlí výhodu toho dražšího zákroku a proč je nutné ho udělat ihned. Důvod: asi aby si to náhodou člověk nerozmyslel. Kvalita zákroku a postupu, dle konzultace s mým současným lékařem velmi diskutabilní a jeho rychlopostupy nebyly doporučeny... Můj současný lékař je o 50% levnější a o 300% lepší.

Za mě už určitě ne, přijde mi že spíše než o to aby se Vám věnoval ze 100%, tak jde jen o to vytáhnout z vás opravdu co nejvíce peněz :(

Umístění: Stomatologické centrum Krejcárek Trhání osmiček a rovnátka

Dříve jsem chodila na Krejcárek, absolvovala jsem komplikovanější vytržení zubů moudrosti a rovnátka, plus zubní hygiena. Dnes mi celkem nepříjemná sestřička sdělila, že protože nechodím pravidelně, mám smůlu ... to mě mrzelo, byla jsem tam moc spokojená a myslím, že jsem tam nechala ve výsledku více peněz, než někdo, kdo chodí na pravidelné kontroly ... bylo mi to celkem líto, protože mám akutní potíže se zubem.

Pana doktora jen vřele doporučuji mému synovi před 2 roky zachránil život když měl otravu krve při zánětu zubu a tím mu i chci znovu poděkovat Zdenka Králová

Pan doktor Jirman je naprosto skvělý! Super prostředí kde Vás ošetřují a úžasná sestřička, že i takový ,,strašpytel" jako jsem já zvládnul extrakci zubu.

Když mi zubař omylem napíchl cévu a já jsem se půl roku léčila z obřího otoku tváře, byla jsem nakonec odeslána k panu Jirmanovi, který mi pak chirurgicky odstranil zajizvenou tkáň a tím vyřešil můj problém. Jinde mě posílali na "masáže" tváře a pan doktor to vyřešil rázně během dvou minut. Oceňuji také velkou vstřícnost, kdy jsem o rok později potřebovala konzultovat zub určený k extrakci. Poslala jsem email s rentgenovým snímkem a pak doktor ochotně reagoval. Následně jsem se objednala a pan doktor mi vysvětlil jaké jsou možnosti, nakonec též provedl extrakci postiženého zubu. Vše opět rychlé, bezbolestné, bez komplikací.

Opravdu mohu jen a jen doporučit!

S panem doktorem a celým týmem mám ty nejlepší zkušenosti. Perfektní práce, profesionální přístup i lidské pochopení. Pokud jde o finance - vždy máte na výběr možnosti. Také je dobré poslouchat, co vám říkají. Doporučuji neznamená musíte :-). Zuzka