Soukromá stomatologická ordinace
Jižní IV 10, Praha

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka mi vrátila zpátky úsměv do tváře, její péče je skvělá. Po péči předchozí paní zubařky jsem se styděla usmát, měla jsem strach i z obyčejné prohlídky. Je vidět, že paní doktorku Bussovou práce opravdu baví, je pečlivá a snaží se aby zákrok bolel co nejméně. Díky ní už nemám strach sednout si do křesla, navíc má velice milé sestřičky. Naše děti se také nebojí, má je v péči od jejich 6 měsíců aby si zvykli že zubař není strašák. Paní doktorka vždy vyšla vstříc a její trpělivost je záviděníhodná!

Paní doktorka ale i její sestřička musejí mít svatozář!!!!!!!!!!!! Takový výkon by jinak nešel podat.... Je naprosto úžasná, trpělivá, vše perfektně vysvětlí, poradí, má velice citlivý přístup k dětem, je přátelská nedovedu si představit, že bychom s našim úzkostlivým a strachuplným synem chodili k jiné paní doktorce... Se sestřičkou tvoří naprosto sehraný tým, kdy sestřička citlivě komunikuje s dítětem a paní doktorka mezitím vše co dítko zrovna slyšet nemusí vysvětlí a popíše...
Moc jsme si přáli k paní doktorce chodit už v dobách kdy pracovala v dětském stomatologickém domě (tam měla přidělenou tu méně sympatickou sestru viz. hodnocení níže z 16.6.2009) a jsme neskutečně šťastní a vděční, že se nám toto přání splnilo. Synek si časem zvykne, že se nemusí tolika bát, že často opravdu o nic nejde a díky této skvělé paní doktorce a jejímu úžasnému přístupu si neponese z dětství fobii ze stomatologické ordinace potažmo z lékařů celkově. Přejeme paní doktorce hodně pohodových pacientů a všem dětičkám lékaře a stomatology takové zlaté jako je paní doktorka Bussová..

MUDr. Jiřina Bussová

To znamená, že se již paní doktorka vrátila zpátky po mateřské? A je stále u dr. Pekárka, nebo někde jinde a kde :) ??

Uplně skvělý citlivý přístup k dětem,rodičům vše do podrobna vysvětlí,co bude dělat a jak postupovat.Prostředí a jednání v celém domě péče je max.přívětivé a profesionální.Všem doporučujeme.Paní doktorka je zrovna na mateřské,tak přejem vše nej a at si ji užívá...
MK

the nej

Velmi trpělivá a hodná paní doktorka. Dcera si jí velmi oblíbila, chodí k ní absolutně bez strachu, dokonce se k ní těší.

Souhlasím s předchozím hodnocením. Paní doktorka je velmi trpělivá s dětmi a je moc šikovná. S dětmi to umí! Jsme rádi, že jsme konečně našli kvalitního stomatologa pro naše dítě. Jinde je přístup k dětem zoufalý, takže děkujeme dr.Pekárkovi za založení tohoto domu pro děti. Akorát sestřička by mohla být sympatičtější.:( Jinak velká spokojenost!!!

Paní doktorka Bussová,
velmi dobře zachází s dětmi a má trpělivost kterou,jiní lékaři postrádají vůči stresovaným dětským pacientům.Jinak se zdá být na svůj věk odborníkem.