Adresa

Stomatologická ordinace
Nové náměstí 1431/20, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Za mě nejlepší zubař v celé Praze !
Pečlivý, příjemný, nenabízí jen to drahé...
Kvalitní péče, kterou jsem dlouho neviděla.

J
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Dnes jsem po delší pauze navštívil ,,svého" zubního lékaře pana Turka. Jelikož patřím k těm více bázlivým pacientům musím opět jen potvrdit velikou profesionalitu, vstřícný přístup a vždy perfektní zákrok. Ač jsem dnes přišel o zub , (osma) byl to opět koncert pana doktora a jen jsem se ujistil v tom, že u tohoto pana doktora je strach a obava úplně zbytečné. Skvělý doktor
Děkuji.

Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace prevence zubního kazu

Pan doktor je špička ve svém oboru! Je empatický, jemný a opravdu rozumí své práci. Ve svém pracovišti má i rentgen, takže není potřeba jezdit někam jinak kvůli snímkům. Při práci využívá i obrazový monitor, takže Vám vždy ukáže zubní kámen, plak, kaz, atd.... Nové pacienty však bohužel již nepřijímá.


Ověřený profil

Špičkový zubař, velice milý, rychlý, nic není problém, kapacita! Člověk na pravém místě, žádné zbytečné praktiky, kterými si jiní cpou peněženky. Antonnín Bulka


J
Ověřený profil

Pan doktor je příjemný, pečlivý, ochotný, nepovyšuje se, doktor na svém místě, odborník, nečeká se dlouho v čekárně, příjemné prostředí. Konečně jsem poznala jaké to je chodit k zubaři beze strachu. Jenom mi vadí přístup sestřičky, je nepříjemná, neochotná, jako kdyby jí ty pacienti obtěžovali, chová se povýšeně. Když přijde do čekárny hned mám po náladě, třeba se dočkám, že tam bude jiná sestřička, příjemná jako pan doktor.


N
Ověřený profil

Pan doktor je milý a ochotný :) vůbec mu nevadí, že ho sem tam kousnu, ze zubařů mám totiž strach. Ale pana doktora Turka se nebojím, doufám, že on se nebojí mě.


Velmi pečlivý, o chrup pacienta pečuje komplexně


Ověřený profil

Pan doktor je výborný. Dělal druhý zákrok a musím dát za jedna. Bolest žádná a doufám ,že teda nebude ani příště. Děkuji doktorovi i sestře.


Ověřený profil

MUDr. Turek dělá čest zubařské obci - být takových více, to by se nám smálo :-)


u p. Turka jsem registrován asi 2 roky, měl jsem problém se k němu dostat. Řekl bych to asi tak, že je nejlepší zubní lékař, s jakým jsem měl kdy co do činění.


Došlo k chybě, zkuste to znovu