MUDr. et MUDr. Skalický Jiří
Ďáblická 1003/2d, Praha

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Dnes jsem podstoupil trhání kořene zubu který byl v silném zánětu pan doktor a celý personál byli velmi ochotní vše mi před zákrokem řekli a kořen úspěšně vyndali je mi jedenáct let a trhání zubů jsem se velmi bál ale po zkušenosti s panem doktorem už se nebojím tímto děkuji panu doktorovi a celému personálu moc děkuji za odbornou péči

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Byla jsem na trhání osmičky, která měla kořeny velice hluboko a ještě různě zakroucené. Pan doktor mi vše v klidu vysvětlil a naprosto uklidnil mé obavy a strach z celého zákroku. Zub vyřezal a ránu sešil. Vše naprosto bez problémů a hlavně bez bolesti. Druhý den už jsem o zákroku vůbec nevěděla, měla jsem jen mírný otok, který k tomu patří. Mohu jen doporučit. Skvělá práce.

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Kdybych věděla dřív o této chirurgii(konkrétně pobočka Praha 4) tak se s moudraky netrápím tolik let. Tak milý a laskavý přístup pana doktora vás uklidní a i když nesnáším jehly a jakékoliv vrtání a trhání zubů, tak tady jsem byla v klidu. Všichni jsou zde moc milý a hodní. Děkuji a určitě budu dále doporučovat:)

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Dnes probehla ma druha navsteva teto zubni chirurgie. Po 15 minutach v cekarne me sestra zavolala do ordinace, kde mi byl proveden OPG rentgen + umrtvovaci injekce a byl jsem znovu poslan do cekarny. Po pul hodine, kdy zacala injekce pusobit, jsem byl vyzvan zpet do ordinace k vytrzeni dvou osmicek. Spodni osmicka nesla vytrhnout pomoci klesti, tak byl zub rozrezan na pul a vytrzen na dvakrat. Horni osmicka byla pomoci klesti vytrzena za 2 minuty. Kazdy zakrok pan doktor vysvetloval, takze jsem byl v klidu. Na zaver mi poradil, jak si poradit s lecbou. Vse probehlo naprosto bezbolestne a profesionalne. Mohu jen doporucit. S cim je potreba pocitat je cekaci doba, ktera se muze posunout az o hodinu. 10/10

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Dne 3.11. jsme byla se synem na trhání osmičky u Mudr. Skalického na Pankráci.
Syn 15 let měl ze zákroku strach a já byla taky dost nervózní
Vše proběhlo naprosto perfektně.Vse bylo vysvětleno jak synovi tak mě jako zákonnému zástupci, samotný zákrok trval cca 20 minut přesně jak pan doktor řekl.
Naprosto úžasný, profesionální a lidský přístup všech v ordinaci tak i slečny na recepci.
Zákrok úplně bezbolestný,syna vůbec nic nebolelo ani po zákroku ani dnes dva dny po,žádný útok prostě vůbec nic a to měl i šití.
Naprosté nadšení a pokud někdy na další trhání tak jedině do ordinace Mudr.Skalicky
Opravdu jsem nadšená

Šla jsem do ordinace na Pankráci, trochu jsem se bála dlouhého čekání, ale ve výsledku jsem čekala asi 10 minut. Pan doktor mi vysvětlil, jak bude zákrok probíhat, byl velice milý, zákrok proběhl maximálně bezbolestně, jak jen jen to v rámci extrakce 8 možné. Bylo mi i pečlivě vysvětleno, jak se mám po zákroku chovat, co můžu, musím a nesmím. Jen mě mrzí, že o pořízení speciálního rentgenového snímku za 790 Kč nikdo neinformuje dopředu. Ráda za to ty peníze nechám, očividně je to potřeba, ale bylo by fajn s tím prostě počítat, proto ubírám 1 hvěhdičku.

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Paní na recepci, zdravotní sestry i paní doktorka byli moc milí. Trhání bylo bezbolestné a poradila si i s křivě rostlými kořeny.

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Byla jsem objednána na pobočku pana doktora Skalického na Pankráci. Potřebovala jsem vytrhnout všechny čtyři moudráky (již vyrostlé) plus další dva zuby. Byla jsem tam několikrát a zákroky prováděl pan doktor Mifka. Vždy mi dal nejprve injekci, posadil zpět do čekárny a po nějakých 15 minutách jsem šla zase zpět do ordinace. Trhání trvalo chviličku a bylo úplně bezbolestné. Pan doktor je velmi milý, klidný a empatický. Hodně se ptá, zda něco bolí a zda je vše v pořádku. Žádné komplikace po vytrhnutí jsem naštěstí neměla. Doporučuji, není se čeho bát :)

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Je mi 12 a musela se mi vytrhnout sedmička, kvůli špatné sklovině. Strašně jsem se bála a ještě jsem si přečetla něco na internetu, a bála jsem se ještě více. Bylo to ale úplně vpohodě. Musí se vytrhnout ještě další sedmička a to už se nebudu tak strašně bát.

Umístění: MUDr. et MUDr. Skalický Jiří Jiný

Pan doktor Skalický je odborník na svém místě. Je empatický, milý vše vysvětlí. Trhal mi kořen a vše proběhlo rychle a bezbolestně. Vůbec není potřeba se zákroku obávat. I sestřičky jsou moc milé. Po aplikaci injekce jsem sice čekala nějakou dobu v čekárně, ale ne proto, že by si pan doktor dělal přestávku, ale protože měl opravdu hodně dalších pacientů. A opravdu všichni, kdo od něho odcházeli ho jen chválili. Mohu ho jen doporučit.