DENIKA spol. s r.o.
K Zahrádkám 36, Praha

Umístění: DENIKA spol. s r.o. Jiný

Lepšího zubaře neznám. Kdykoliv pomůže. Prostě super doktor i člověk. Všem doporučuji. Nemá chybu. Ať tu zubařinu dělá ještě dlouho.

Tohoto lékaře velmi nedoporučuji. Byla jsem objednaná na 15:00. Do ordinace jsem se dostala v půl šesté a dalších 10 minut jsem čekala, než pan doktor přijde. Dostala jsem injekci, všechno v pořádku. Samotné vrtání bylo opravdu nervydrásající, ale to si netroufnu říct, že by bylo kvůli špatnému umrtvení. Nikdy jsem takový zákrok nepodstupovala, takže je možné, že to tak bolet prostě má. Co mne však znepokojovalo byl fakt, že lékař neměl rukavice a skrz ordinaci, přímo za křeslem mi prošla paní se psem. To mi, tuším, že pochopíte, nebylo nepříjemné pouze z hygienických důvodů.
To nejhorší přišlo zhruba 2 hodiny poté, co jsem dorazila domů - plomba mi vypadla. Bylo už ale po ordinační době, takže jsem si řekla, že další den zavolám hned ráno. Otevírají v 8:00, začala jsem něco málo před půl 9. Telefon mi zvedli až v 11.
Zub mě bolí jako čert, pusu nemůžu pořádně otevřít a na opravu mě vezmou až za 14 dní.
Shrnutí: Pokud máte na práci něco lepšího než trávit celé dny u zubaře (nebo telefonováním zubaři), tak sem ne-e.

Pro mne návštěva ordinace tohoto lékaře byla velmi nepříjemná. Doktor Pleschinger si nebere rukavice a nástroje se dezinfikují tak, že je sestra čímsi lehce popráší. Nepřijde mi to vůbec hygienické ani bezpečné. Navíc se doktor neustále "vykecáva" s někým po telefonu a je tudíž neustále ve velkém skluzu. Ordinace působí takovým ušmudlaným dojmem a vybavení je zastaralé. K rentgenu, na který mě poslal mi neřekl vůbec nic. Nedoporučuji.

Pokud pan doktor zaplombuje zub, tak to vydrží. Určitě je to jeden z nejlepších zubařů a doufám, že bude zubařinu dělat ještě hodně dlouho. Kromě někdy trochu delšího čekání jsem byl vždy velmi spokojený. Roman B.

K lekari jsem zavolal z duvodu nutnosti opravy poskozene plomby behem me sluzebni cesty a jeho ordinace byla blizko meho ubytovani. Ani jsem to necekal, ale dozvedel jsem se, ze muzu prijit v zasade hned. Zub mi zrentgenoval, odvrtal,spravil amalgamovou plombou, kterou mi i navrh a nenutil hned bilou. Cena za zakrok byla zhruba 300 Kc. Lidsky je lekar prijemny a praci dle meho zvlada dobre, zaroven mi pro jistotu jeste prohledl chrup cely. Nemam zadny problem a jsem plne spokojen. Pro ty co se divi, ze je bila plomba stala 1000 Kc, zjistete si cenu dentalnich materialu, nevyjdete z udivu.

Tento zubař mi zachránil chrup i přes to,že zubaře nesnáším on jeho vtipnými příhodami dokázal to,že jsem na to zapoměl jeho plomby mi drží do dnes a to že je drahý pokud chcete kvalitní servis tak si musíte i zaplatit tak to chodí všude. Na zdraví se nemá šetřit pokud na něm šetříte jdete na pohotovost!!!tento vzkaz je věnován lidem co dali špatné hodnocení !!!Bašnák R.

Myslím, že je to hodně dobrej zubař. Akorát tu organizaci při objednávání a čekání nikterak nezvládá.

Zatím nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodila. Opravdu se tady někomu stalo, že vrtal jiný zub, než měl?...:))
Jinak souhlasím, že ta čekací doba je příšerná.

Asi nejhorší zubař, kterého je možné potkat. Pokud nesledujete, které zuby vrtá, tak se vám stane, že vám jeden zub během roku vyvrtá i vícekrát. Oprava zubů po zákrocích pana doktora mě vyšla na 30 tis. (zuby jsem po roce u pana doktora měla totálně zbytečně rozvrtané a zničené, jediné řešení pak byly nové korunky - jen pro informaci - je mi 24 let...!!!). Vrtá i zdravé zoubky a aby to nebolelo, tak vám bez upozornění píchne anestetikum. Pokud si vážíte svého času, zdraví a peněz, tak vřele nedoporučuji. Čekací doba až 6 hodin (i v případě objednání).

příjemný k pacientům,lidský přístup,velmivytížený,dlouhá čekací doba.