Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 10

Starochodovská 1750/91, Praha 11, Praha

Dům zubní péče - Praha 8
Okrouhlická 568/15, Praha 8, Praha

Odborná činnost:
Organizátor a koordinátor preventivních programů:

ČSK Týden prevence

Úsměv roku

...

Umístění: Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 10 Jiný

Do Domu zubní péče Strašnice chodím se synem cca 10 let. Teď je mu 14 let. Za tu dobu jsme vystřídali 2 paní doktorky, jedna nám totiž otěhotněla... Báli jsme se změny, protože s první doktorkou byl syn spokojený, ale i ta druhá je super. Obě okamžitě pochopily povahu syna, který potřebuje vše nejdřív vysvětlit, připravit se na zákrok... Při každé návštěvě se hrozně bál, bojí se bolesti, ale po každé návštěvě odcházel v pohodě a s úsměvem. Několikrát jsme museli využít i pohotovost, kdy je přítomný třeba jiný lékař a přístup každého z nich byl velmi podobný. Příjemná návštěva vždy začíná už na recepci. Zůstáváme jim věrni a velice tento Dům zubní péče doporučujeme.

Umístění: Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 10 Jiný

Můj syn, věk 5 let.Doktor Pekárek chtěl použí rajský plyn, aby poté mohl odstranit kaz na spodním zubu. Bez jaké koli komunikace dával pokyny synovi nasadil mu okamžitě masku a začal aplikovat plyn syn dostal panickou hrůzu a masku si strhl na návrh, že syna na sebe posadí matka a bude s ním podobu aplikace komunikovat reagoval negativně a odmítl to bez jaké koli snahy ze své strany po cca 7 min své snažení nacpat synovy masku na hlavu Ukončil se slovy , že to nepůjde.zaplatit jsme ovšem musely.Dětský lékař musí mí k dítěti speciální Přístup a získat si jeho důvěru pokud mu nedokáže ani aplikovat rajský plyn tak by podle mě měl své místo přenechat někomu koho ta práce ještě baví a ne spěchat aby odbavil co nejvíc pacientů a vybral co nejvíc peněz.

Umístění: Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 11 ošetření zubního kazu

Po dlouhodobém hledání vhodného zubaře pro 7 letou dceru, jsem našla vstřícnou, profesionální paní doktorku v této ordinaci. Vstřícné a milé chování + profesionální přístup začíná na přijímací recepci (pí Drábová) přes ošetřující doktorku včetně její sestry. Čisté prostředí, dostupnost, objednací lhůty, citlivý přístup k dětem = u mně vše výtečné za 1!!!

Umístění: Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 10 Vzhledem ke změně bydliště jsem potřebovala nového zubního lékaře.

S péčí v Domě zubní péče Strašnice jsem velice spokojená. Přístup personálu je velice profesionální a zároveň velice přátelský. MUDr. Michal Pekárek se opravdu snaží, aby byla péče,či nejméně nepříjemná. Zařízení opravdu DOPORUČUJI!!!

Umístění: Dům zubní péče o dítě a rodinu -Praha 10

Přístup naoko dobrý, ale jedině o co jde je vyinkasovat peníze. Dnes jsem se s nimi rozloučil, když jsem zjistil, že něco jako reklamace je zakázaný pojem. Když jsem si dovolil spojit toto slovo s pojmem práce, byl jsem nemilosrdně umlčen s argumentem, že práci reklamovat nelze.
U mého čtyřletého synka dokázali vygenerovat záchvaty hrůzy, ač dosud snášel zubaře vcelku dobře. Setkal jsem se dvakrát s výhrůžkou: Jestli budeš takhle křičet, tak tě pošlu domů. Takže dítě s tímto plánem samozřejmě souhlasilo.
Zuby se vrtají jak o závod při jakémkoliv podezření.... no prostě prachy na prvním místě bez ohledu na klienty.
Prostě nebrat.

Moje dcera doposud snášela zubní ošetření bez stresu, ale díky přístupu paní doktorky Bahylové bude
muset přehodnotit své postoje. Jednak její zákrok při plombování zubu dceru téměř odrovnal a poté ještě paní doktorka na celou čekárnu hlasitě informovala, co vlastně prováděla, což nám bylo velmi nepříjemné .
Touto návštěvou naše spolupráce s tímto zařízením skončila.

jak to tady čtu, tak asi chodím někam jinam! já jsem s péčí ve Strašnicích velice spokojená. Paní doktorka Legnerová je příjemná a její sestřička také. Když si dcerka v pěti letech vyrazila přední zub, prokázaly trpělivost a zvládly situaci na jedničku. Také vrtání stoličky nebylo nijak traumatizující, vše proběhlo hladce a bez křiku. Je pravda, že dcera spolupracuje.... Chodí sem i má kamarádka, která má postiženého syna, který naopak nespolupracuje vůbec a i s ním si dobře poradí. Za mne mohu doporučit.

Šla jsem do domu zubní péče s dětmi na doporučení. Jediné, co bylo dobré je příjemná paní doktorka. Ale vše ostatní hrůza. 6 ti letá dcera má velkou kazivost. Bohužel - pečujeme o zuby velmi dobře, dle další zubařky, kam dcera dochází na rovnátka. Mudr. udělala 5 plomb během 2 let, všechny jsme platily - nehrazené prý dětem nedělají. Když jsem se s dcerou objednala s tím, že ji bolí zub, Mudr. provedla jen prohlídku, nikdy neopravila, byť jsme tam byly ten rok potřetí. Objednání za 7-10 dní. To se stalo 2x i přes upozornění, že se objednávám na opravu zubu a ne prohlídku. ( po zkušenosti). Po roce chtěla předělávat 3! bílé plomby, že se jí "něco nezdá". Nehledě na to, že pokaždé dělala 2-3 rtg, což taky není ideální. vyžádala jsem ji RTG a vzala jsem dceru k jinému Mudr. Ten pod plombami nenašel žádný kaz, jen 2 plomby špatně udělané - převislé a zasahující k dásni. Takže je jen zabrousil. Prý to Mudr. běžně dělají, že "předělávají" a inkasují znovu i bez důvodu. Na můj dotaz, že dítě s bolavým zubem objednají za 10 dní - to už může být docela pozdě, tak "se prostě pak ten zub vytrhne". NEDOPORUČUJI. Hezký přístup, hrozná péče.

Šla jsem do Domu zubní péče přihlásit mne a mé 4 děti. Překvapilo mne, že ačkoliv je to zařízení hlavně pro děti, tak přístup personálu tomu absolutně neodpovídá. S paní doktorkou bych víceméně byla spokojená, ale díky její sestře, která byla po celou dobu velmi arogantní a pak mimo ordinaci na mě před dětmi vřískala, že jsem svině, už bohužel tuto kliniku nenavštívíme.

Pan doktor pravděpodobně sedí na moc židlích, přestože pacienty "kasíruje" opravdu nemilosrdně, dodavatelům dentalních materiálů a přístrojů platit nestíhá. Někdy i více než rok. Je jen otázka času, kdy se některému z nich dojde trpělivost a pošle společnost do konkurzu. Škoda dobrých doktorů, kteří se s tím svezou....