MUDr.

Jiří Klusáček

Zubař

Kontaktní informace

• Doporucuji pana zubare ! A dekuji za minimalne 20ti letou peci o me , mou rodinu a zname. Diky Jiri !

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Já tedy chválit nemůžu. Přes opakované stížnosti na bolesti u mne došlo k zanedbání zánětů obou horních pětek, které mě periodicky trápily několik let. Diagnóza zánětu trigeminu se ukázala špatnou až po změně zubaře a vyléčení zánětů.
      Pan doktor je milý a příjemný, ale nepoužívá moderní materiály a přístroje a to je nejspíš důvod chybné diagnózy.
      Nová zubařka nalezla (a na snímku mi i ukázala) i další kazy, které pan doktor přehlédl.

• Pan doktor je skutečný mistr svého řemesla, skvělý profesionál a úžasný člověk ! Moc děkuji za perfektní přístup panu doktorovi i jeho milé sestřičce.
      Jitka Sumarta

• Bohužel k panu doktorovi se nelze již zaregistrovat :( sestřička vás jedině i když máte problém pošle do okolí na zubní pohotovost.

• Skvělý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Chodíme k MUDr. Klusáčkovi už řadu let a lépe jsme si vybrat nemohli! Skvělý profesionál a s lidským přístupem - prostě nejlepší. Panu doktorovi i jeho sestřičce patří veliký DÍK!!!

• Naprostý profesionál s lidským přístupem a skutečným zájmem vyléčit, vyřešit problém. Podání max. informací o prováděných úkonech. Velká spokojenost, a panu doktorovi patří dík za jeho práci. Přeji hodně úspěchu a ať se daří panu doktorovi ve všech oblastech!!!
      S pozdravem
      Dohanič Aleš

• Je vynikající profesně, lidsky. Návštěva u něho je velice příjemná, žádný stres.

• Nejlepší zubní lékař !! Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. A to hovořím i za svého muže a dceru.Kéž by bylo více takových lékařů.

• vyborny

Jste tento lékař?