Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Omlouvám se, ale s podezřením na poškozený vnitřní meniskus mi pan doktor do diagnózy napsal BOLEST a odkazal mě na ortopedii, že on nezvládne vyšetřit tento případ, jelikož nemam otok a krev v místě bolesti.
Bohužel bolest přetrvává a pravděpodobně budu nucena jít znovu k někomu odbornejsimu, koho pacienti zajímají. Nezeptal se ani na druh práce, zda vubec mohu chodit, neposlal mě ani na ultrazvuk na rentgen NIC!!
Pokud se mi potvrdí zánět nebo v nejhorším poškození menisku, které mohl odhalit případně mi předepsat alespon ortezu a nejen obvaz.. omlouvám se ale budu nucena podat stížnost a budu to řešit horší cestou.Tohle už neni normální. Pak že spousta lidí končí na operacích, když takto vypada vstupní vyšetření.
Obvaz a klid.. to že si ani bezbolestně neobuji ponožky mi nepřijde vpořádku.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Hodně krátká návštěva, cukal se s vypsáním rehabilitací. Lehce arogantní. Aspoň se nečekalo dlouho.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Lékař se choval arogantně. Způsob léčby natržených vazů indikoval jen pohmatem bez využit UZ, který by v tomto případě byl vhodný. Po sundání sádry vůbec neřešil otok a modřiny. Jiný lékař mi po týdnu od sundání první sádry dal sádru novou protože vazy byly stále poškozené. Lékař jde spíše na kvantitu než na kvalitu.

Umístění: Poliklinika Malešice Zlomená ruka

Pan doktor byl naprosto skvělý, milý a byl ochotný i vyplnit papíry pro pojišťovnu. Čeká se sice u něj déle, ale pokud jdete ještě na rentgen, jdete pak dovnitř rovnou jako další pacient, takže nic strašného. Kniha vše vyřeší a čekání zkrátí. Pokud budu mít někdy zase nějaký problém, jedině k panu doktorovi.

Doktor skvely, bohuzel se za to plati velmi krutou cekaci dobou. Obcas k nemu nekdo vejde jen tak mimo poradi apod. Cekaci doba 2h je uplne normal, i kdyz si chcete nechat vyndat jenom stehy...

Vstřícný, milý a vysoce kompetentní přístup. Pan doktor jde rovnou k věci, informoval mne o nejdůležitějších souvislostech mého problému a navrhl okamžité řešení, které i provedl. Velice si vážím jeho profesionality a laskavého přístupu, který mne v mé situaci velice uklidnil. Ano, mívá plnou čekárnu, ale ordinuje podle mne rychle a efektivně, takže ani při plné čekárně jsem nikdy dlouho nečekal (jeho ordinaci jsem opakovaně navštívil ráno mezi 8 a 10).

Opravdový odborník na pravém místě s lidským přístupem. Vždy jsem byla jen spokojena. Mohu jen doporučit!

Pan doktor mi uz velice pomohl po osklivem padu na chodniku, ihned zaridil RTG a dalsi rychla vysetreni, na ktere me hned odeslal, aby se vyloucila moznost krvaceni do mozku. Oba se sestrickou byli mili - a je videt, ze ve svem oboru je opravdovy profesional. Hodne take operuje a hodnoceni jsou vzdy na 1. Jsem rada, ze jsem na nej narazila, protoze co se tyce chirurgie ve FNV, kde mi nepoznali zanet slepeho streva a dali mi masticku na trislo a pak rok pote nepoznali zlomenou nohu uz nemam ve Vinohrady duveru.... Takze pokud se neco stane, pujdu zase za Mudr. Holubarem:-) S. Soukupova

Pan doktor mi 2x odstraňoval zarůstající nehet a rozhodně velmi odborně, šikovně. Hlavně zatím žádné problémy nenastaly. I ostatní známí k němu chodili a nikdy si na něj nestěžovali.

Vynikající člověk a výborný doktor.A ohledně plné čekárny,když tam přijdete milé dámy až po vyspinkání,tak se nedivte.Jen tak dál,doktore.Rožek.