Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Nešťastná náhoda v práci (kovosrot)

Operace levého hlezna žádné zdržování příjemná komunikace doporučuji všem,Kteří měly stejné problémy jako já, bolest sprestala. mnohokrát dekuji Karel Soukup (


L
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN operace hallux

Mimořádně schopný lékař, ochotný. Maximální spokojenost, bezvadná domluva. Operace proběhla bez nejmenších potíží. Vřele Vám ještě jednou děkuji i touto cestou.


M
Ověřeny pacient

Na doporuceni sem se dostal do Ricanske nemocnice. Kde me pan doktor Vajgl odkazal na specialistu dolnich koncetin pana doktora Beka. Prisel sem k nemu mile me privital a prokonzultoval situaci meho malicku na noze. A za 14 dni se konala operace. Zatim nevim jaky bude vysledek, ale myslim si ze se to Panu doktorovi povedlo.


H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla na základě doporučení mého bratra. Oběma nám operoval utržené krizové vazy v koleni a oba jsme byli naprosto spokojeni. Po roce od operace jsem měla nohu zcela v původním stavu, což by mne před tím nikdy nenapadlo. Vřele doporučuji. Horackova Zuzana


A
Ověřeny pacient

Pan doktor mi při vyšetření kolene řekl že s ním nic není, že si mám vzít na týden brufen a bude to dobré. Bohužel ale po bolestech a následného vyhledání jiného lékaře byl zjistěný utržený meniskus, cysta a ganglion. Čekám na operaci která už mohla být hotová kdyby tento doktor správně stanovil diagnozu. Můj lékař byl úplně vytočený jak mě mohl p. Bek (pro mě ne doktor) nepoznat utržený meniskus!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, pane MUDr.Beku, touto cestou, tímto způsobem Vám chci poděkovat za veškerá vyšetření a provedení zákroku.
Pan doktor mi provedl operaci pravého haluxu, vbočení palce. Před tímto zákrokem jsem ze všech stran slyšela, jak je tato operace a následné hojení bolestivé. Upřímně, měla jsem strach. Dnes vím, že strach byl naprosto zbytečný.
Pane MUDr. Beku, díky Vašemu objasnění dané situace, jejich příčin a důsledků a následnému poučení o možnostech operace, rizicích, možných výsledcích výkonu i komplikacích operačního výsledku, jste mě ujistil, že se opravdu nemusím ničeho obávat. Už při první návštěvě ve Vaší ordinaci ze mě veškerý strach opadl a já odcházela i díky Vašemu profesionálnímu přístupu a milému chování naprosto klidná.
Tímto Vás doporučuji a budu doporučovat všem ostatním a nikdy nebudu váhat Vás oslovit v případě, když budu potřebovat pomoc v rámci Vašeho oboru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti