Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Profesionál, kvalitní práce, 100% znalost problematiky. zodpovědnost, ochota vyhovět, Vždy nejlepší zkušenost. Michal Martina

M

Naprostá spokojenost. Chodím k paní doktorce s tátou, kterému je 93 let, domluva s ním už příliš nefunguje, ale nikdy jsem nezažila jakoukoliv nelibost, paní doktorka i sestřička jsou velice trpělivé a ochotné. U jiných lékařů to zdaleka není samozřejmost.

MOc prijemna pani doktorka, vyborna sestricka, nikdy nebyl zadny problem, vse probihalo s usmevem a tv zapnuta behem vysetrni vc. vtipnych komentaru sestricky i doktorky byly milym zpestrenim vysetreni. Vzdy od nich odchazim s usmevem a dobrym pocitem, i po neprijemnych chvilich v zubarskem kresle. Dlouhe cekani lhuty mi nevadi, pocitam s nimi a objednavam se vzdy vcas. Pokud je akutni problem je mozne prijit brzy rano.


Vždy spokojen, výborná zubařka, výborná sestřička


Ověřený profil

jsem velmi spokojená s péčí o můj velmi špatný chrup,nikdy nebylo třeba něco "reklamovat"


Až na delší objednací lhůty bezproblémová lékařka, ochotná a schopná. Nikdy jsem nezažila, že by se v ordinačních hodinách věnovala něčemu jinému než pacientům. Sestřička je milá a vstřícná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu