Jinonická 1313, Praha

13 900 Kč

2 500 Kč

Vzdělání:
2008 - absolvent stomatologie na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze
02-06 /2007 - Universitat Rostock , studium zub...

• zubní lékař - stomatolog

Paní doktorka má novou ordinaci Enamel, kterou jsem vyzkoušela na doporučení, hned po jejich otevření. Musím se přiznat, jako spousta lidí i ja jsem měla vždy veliký strach z lékařů, respektive zubařů, a nyní můžu říct, že všechny moje obavy opadly s první návštěvou. Veškerá práce je pod mikroskopem. A kvalita je na velmi vysoké úrovni. Hledala jsem 13 let stomatologa, v ČR i Anglii, a konečně jsem našla. Takže jestli i vy porovnáváte s jinými zubaři, a říkáte si tohle je moc daleko a nebo si tam dáváte jiné překážky, přeskočte je a šup rovnou na Brumlovku do Enamel, nebudete litovat. Kromě kvalitní práce a moderního postupu také obdržíte profesionální, ale lidský přístup, s pečlivostí a empatii.Já si dovolím tvrdit že paní doktorka je ten nejlepší zubní lékař, kterého znám. Mně osobně vrátila úsměv do života. Takový lékaři, mnohdy i lidé se hledají jak jehla v kupce sena a měli by být placeni zlatem, proto neporovnávejte ceny, ale výsledek a to jak se v Enamel budete cítit.

Umístění: Ordinace Akutní problém

Pani doktorka je jednoduse profesional na svem miste.
Ma prvni zkusenost byla dnes na pohotovosti a ac se jednalo prave o pohotovost, dostalo se mi spickoveho a opravdu profesionalniho osetreni..
DEKUJI pani doktorce a dekuji za ni..

K paní doktorce jsem chodil dva roky, než (bohužel) změnila působiště, které je teď pro mne z časových důvodů příliš vzdálené. Nicméně díky zanedbanému chrupu jsem během dvou let byl v zubařském křesle asi dvakrát do měsíce a musím ohodnotit práci paní doktorky jako vynikající. Vždy komunikovala, co bude dělat, jednak aby mne zbavila obav, jednak abych znal i finanční náročnost zákroku. Nikdy, nikdy(!) mne u ní nic nebolelo. A musím říct, že jako člověka, který měl panický strach ze zubaře (nebyl jsem u zubaře 10 let) mne strachu zbavila. Dokonce jsem se k ní těšil a v křesle relaxoval.

Paní doktorka je velice milá a návštěva u ní je pro mne docela příjemná událost,je velice profesionální a pečlivá,mohu jenom doporučit.

Paní doktorka je moc šikovná a pečlivá.

paní doktorka je špičkový profesionál. je jednoznačně nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla možnost v ordinaci potkat. ošetření mých zubů vyžadovalo komplexní terapii, kterou mi za několik posledních let nikdo nebyl schopen nabídnout. paní doktorka zvládla na výbornou nejenom estetiku, ale i funkci mého nového úsměvu. pečlivost, s jakou přistupovala k rekonstrukci každého zubu je obdivuhodná. má dokonce k dispozici i operační mikroskop a další nejmodernější techniku.
šikovná, milá a moc sympatická. doporučuji