Specialistka na mikroskopickou endodoncii a estetické ošetření, ošetření dětských pacientů.
email: janickavodicka@gmail.com

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o. Jiný

Příjemné jednání, profesionální přístup. O mnoho lepší než jinde. Doporučuji.

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o. Zuby

Tak já si nemohu stěžovat. Návštěvy budou na dlouho, ale vždycky byl od lékařů perfektní přístup. Nesnáším vrtačky v hubě, brzo se dávím, ale i to je vyřešeno. Vždy se ptají v průběhu jak mi je. Nemohu si stěžovat. Věřím, že i v budoucnu to tak bude :)

Super paní doktorka, pečlivá, trpělivá, citlivá. Při dnešním ošetření kanálků jsem, jak je tu již napsáno, také málem usnul ;-) Nebýt té bolesti, která ale byla způsobena zánětem. Nyní je zub 100% ošetřen a uzavřen. Perfektní práce, moc děkuji :-)

Paní doktorka Prachová se mi velmi dobře postarala o kanálky. Během zákroku jsem málem usnul, ačkoliv situaci komplikovala kalcifikace a geometrická složitost.

Velmi dobrá doktorka - příjemná, pečlivá. Její nové působiště - Etedent (www.estedent.cz) je bohužel pro mnoho z nás finančně nedostupné.

Výborná doktorka, nevíte, kde je její nové působiště???

Paní doktorka dala mým zubům naději, o které jsem díky své poslední neschopné zubařce nevěřil, že ještě existuje. O to víc mi bylo líto, když mi sdělila, že odjíždí působit jinam :(

Šikovná a milá paní doktorka. Je vidět, že ji její práce baví.

Velmi příjemná, ochotná, pečlivá doktorka s realistickým náhledem na situaci (finance) Lepšího stomatologa jsem si ani nemohla přát.

Super zubařka, vždy ochotná, milá, usměvavá, všechno vysvětlí. Krátké objednávkové lhůty. Doporučuji.