Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha 5, Praha

Osobní psychoterapie • od 1 000 kč +7 Více

Psychoedukace • od 1 000 kč

Psychologické konzultace • od 1 000 kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Jsem klinický psycholog, psychoterapeut, více informací můžete navštívit web: www.psychologie-kotalova.cz Za samozřejmost ve své práci považuji vzáje...

• Emocionální bolest

Psychoterapie závislostí

Vyšetření řidiče

od 2 500 kč

Umístění: Psychologie Kotalová psychologické poradenství

Děkuji paní psycholožce za velice osobní a emaptický přístup k celému pohovoru. Po celou dobu mi velice citlivě naslouchala a pomohla mi pochopit důvod některých mých pocitů. Musím říct, že každá návštěva mě neskutečně nabijí pozitivní energií a ta doba kdy spolu hovoříme uplyne opravdu neskutečně rychle.

Paní Janu mohu jen doporučit. Byl jsem již u více terapeutů a výsledky nevalné. Teprve u paní Jany došlo k výraznému zlepšení a to za poměrně krátký čas. Paní Jana je vstřícná a milá, přesto objektivní, což není vždy lehké pojmout. Ale díky za to.

Umístění: Psychologie Kotalová psychologické vyšetření

K paní psycholožce docházím již 8 let. Přišla jsem k ní s diagnózou panických atak. Od 1. sezení se mi dostala velmi milá, empatická a terapeutická péče. Ačkoliv jsem měla problém jakkoliv fungovat, protože jsem měla strach téměř ze všeho, díky odbornosti paní psycholožky jsem za pár let na to odletěla 2 000 kilometrů studovat do zahraničí. Když jsem nějaký rok na to psychicky nezvládala zkoušku na univerzitě, svěřila jsem se do její péče a úspěšně školu dokončila. Chci tím říct, že paní psycholožka je profesionálkou ve svém oboru. Můžete jí důvěřovat, naslouchat a mluvit otevřeně a vždy se vám dostane nasměrování na cestu, po které si zasloužíte jít, žít lépe a zdravěji. Dle mého názoru je psychoterapie ta nejlepší investice, kterou můžete sobě udělat. Děkuji za všechno!

Umístění: Psychologie Kotalová Moje nemoc paranoidní schizofrenie

Již řadu let týden co týden navštěvuji ordinaci paní doktorky. Od první chvíle jsem věděla, že má smysl k paní doktorce chodit. Velice mě zaujal její přístup ke mě. Od té doby uplynulo řadu let a moje nemoc ( paranoidní schizofrenie) je díky ní na lepší cestě. Za mě je to naprosto úžasná osoba z které cítíte klid pohodu, profesionalitu hlavně lidskost. Paní doktorka je velice charizmatická žena a dává mému životu určitý smysl a nadhled nad nemocí. Pokaždé, když z terapie odcházím mám určitý otazník nad hlavou a jsem velice ráda, že paní doktorka mi dává možnost přemýšlet nad daným problémem a ukazuje mi určitý úhel pohledu na celou záležitost. Díky její terapii jsem se dokázala zvednout z naprostého dna a dnes žiji a za to jí patří velké díky. Za mě doporučuji Všem!!!

Umístění: Psychologie Kotalová

Vstupuji do ordinace, kde na mě dýchne velmi příjemná atmosféra, pocit bezpečí. Paní Kotalová mi podává ruku, v očích jí tančí milé jiskřičky, čiší z ní profesionalita a zároveň i lidskost. Je to velmi charismatická žena. Na terapii k ní docházím už nějaký čas.
Mým hlavním tématem v životě jsou závislosti a partnerské vztahy. Stále se učím mít ráda sama sebe a terapie mi na mé cestě velmi pomáhá.
Paní Jana má úžasnou dovednost – umí se napojit na druhé. Učí mě jak brát život s jistým nadhledem a přesně odhadne, co na mě platí. Pod jejím jemným profesionálním vedením jsem se dokázala ponořit více do sebe, najít mnohé odpovědi na životní otázky, více vnímat svoje pocity a potřeby, uvidět pravdu, ač to někdy nebylo jednoduché.
Každé sezení je pro mě úžasnou inspirací a motivací na sobě dále pracovat. Vždy odcházím naplněna pozitivní energií ????
Martina

• Emocionální bolest