Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha 5, Praha

Od 1 500 Kč

Od 3 500 Kč

Od 2 500 Kč

Psychologie Kotalová

Jsem klinický psycholog, psychoterapeut, více informací můžete navštívit web: www.psychologie-kotalova.cz
Za samozřejmost ve své práci považuji...

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Masarykovy univerzity Brno - jednooborová psychologie
  • Atestace v oboru klinická psychologie
  • Funkční specializace v psychoterapii
Zobrazit více

• klinická psychologie
  • psychoterapie
  • adiktolog

Účty sociálních médií

Umístění: Psychologie Kotalová psychoterapie

Paní Kotalová je skvelý profesionál a úžasný charakter. Pomohla mi porozumět mým úzkostem a myšlenkovým procesům, a její rady a vedení velice významně zvýšily kvalitu mého života. Na společných sezeních si velice cením osobního přístupu – paní Kotalová dává věci do souvislostí a navazuje na předchozí společnou práci. Během rozhovorů citlivě naslouchá a předává svůj odborný názor, nedělá však žádné ukvapené závěry či nepředává jednoznačné rady, s čímž jsem se v minulosti setkala u jiných psychoterapeutů. V ordinaci se cítím velmi bezpečně, paní Kotalová se nepovyšuje ani nesoudí, nebojím se s ní tedy probrat jakékoliv téma a každé naše setkání je ohromný přínos. Mohu opravdu jen doporučit – takových odborníků, jako je paní Jana, mnoho není. Děkuji za Vaši práci!

Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni.

Umístění: Psychologie Kotalová psychologické poradenství

Děkuji paní psycholožce za velice osobní a emaptický přístup k celému pohovoru. Po celou dobu mi velice citlivě naslouchala a pomohla mi pochopit důvod některých mých pocitů. Musím říct, že každá návštěva mě neskutečně nabijí pozitivní energií a ta doba kdy spolu hovoříme uplyne opravdu neskutečně rychle.

Paní Janu mohu jen doporučit. Byl jsem již u více terapeutů a výsledky nevalné. Teprve u paní Jany došlo k výraznému zlepšení a to za poměrně krátký čas. Paní Jana je vstřícná a milá, přesto objektivní, což není vždy lehké pojmout. Ale díky za to.

Umístění: Psychologie Kotalová psychologické vyšetření

K paní psycholožce docházím již 8 let. Přišla jsem k ní s diagnózou panických atak. Od 1. sezení se mi dostala velmi milá, empatická a terapeutická péče. Ačkoliv jsem měla problém jakkoliv fungovat, protože jsem měla strach téměř ze všeho, díky odbornosti paní psycholožky jsem za pár let na to odletěla 2 000 kilometrů studovat do zahraničí. Když jsem nějaký rok na to psychicky nezvládala zkoušku na univerzitě, svěřila jsem se do její péče a úspěšně školu dokončila. Chci tím říct, že paní psycholožka je profesionálkou ve svém oboru. Můžete jí důvěřovat, naslouchat a mluvit otevřeně a vždy se vám dostane nasměrování na cestu, po které si zasloužíte jít, žít lépe a zdravěji. Dle mého názoru je psychoterapie ta nejlepší investice, kterou můžete sobě udělat. Děkuji za všechno!

Umístění: Psychologie Kotalová Moje nemoc paranoidní schizofrenie

Již řadu let týden co týden navštěvuji ordinaci paní doktorky. Od první chvíle jsem věděla, že má smysl k paní doktorce chodit. Velice mě zaujal její přístup ke mě. Od té doby uplynulo řadu let a moje nemoc ( paranoidní schizofrenie) je díky ní na lepší cestě. Za mě je to naprosto úžasná osoba z které cítíte klid pohodu, profesionalitu hlavně lidskost. Paní doktorka je velice charizmatická žena a dává mému životu určitý smysl a nadhled nad nemocí. Pokaždé, když z terapie odcházím mám určitý otazník nad hlavou a jsem velice ráda, že paní doktorka mi dává možnost přemýšlet nad daným problémem a ukazuje mi určitý úhel pohledu na celou záležitost. Díky její terapii jsem se dokázala zvednout z naprostého dna a dnes žiji a za to jí patří velké díky. Za mě doporučuji Všem!!!

Umístění: Psychologie Kotalová

Vstupuji do ordinace, kde na mě dýchne velmi příjemná atmosféra, pocit bezpečí. Paní Kotalová mi podává ruku, v očích jí tančí milé jiskřičky, čiší z ní profesionalita a zároveň i lidskost. Je to velmi charismatická žena. Na terapii k ní docházím už nějaký čas.
Mým hlavním tématem v životě jsou závislosti a partnerské vztahy. Stále se učím mít ráda sama sebe a terapie mi na mé cestě velmi pomáhá.
Paní Jana má úžasnou dovednost – umí se napojit na druhé. Učí mě jak brát život s jistým nadhledem a přesně odhadne, co na mě platí. Pod jejím jemným profesionálním vedením jsem se dokázala ponořit více do sebe, najít mnohé odpovědi na životní otázky, více vnímat svoje pocity a potřeby, uvidět pravdu, ač to někdy nebylo jednoduché.
Každé sezení je pro mě úžasnou inspirací a motivací na sobě dále pracovat. Vždy odcházím naplněna pozitivní energií ????
Martina