Soukromá zubní ordinace
Na Žertvách 40, Praha

Tato zubní lékařka při preventivní prohlídce neodhalila i přez RTG vyšetření velký zánět nervu, následně mi ten nemocný zub orvrtala bez anestezie a já jsem brečela ještě v tramvaji. Léčení bylo pečlivé a dlouhé. Další dva kazy vůbec neviděla. Našla jsem si jiného stomatologa.A.

Mně byla paní doktorka doporučena známým, takže jistě se spokojení najdou. Mně ale nevyhovovalo:
1/ Čekání. To že se objednáte na jistý čas ještě neznamená, že nebudete čekat o desítky minut déle. Jsou zubaři, kde se toto stane vyjímečně.
2/ Rázná sestra - až do té míry, že se zeptáte na něco doktorky a sestra vás odpálí, dřív než doktorka odpoví.
3/ Občasná chybka doktorky. Např. při zkoušení skusu u nové plomby na horním zubu si nevšimla, že kousek odškrábané plomby mi spadl na spodní zub a brání správnému stisku - pořád zkoušela odškrabávat plombu zezhora. Ale jinak bude asi odborně na výši.

Na novém místě mne objednají, den předem pošlou upomínací SMS, před ošetřením mi zuby zrentgenují (byl jsem tam zatím 2x), mají na mne půl hodiny a začnou včas a když zbyde čas, nějak mi zuby vylepší (např. mi zabrousili starou přečuhující plombu).

První paní doktorka a sestřička, kde jsem se po 30 letech zbavila strachu z návštěvy zubní ordinace. Ordinaci navštěvují i moje dvě dcery. Děkuji jim oběma.

Dobrá