Pod Marjánkou 1906/12, Praha 6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová

V červnu 2000 promovala na 1. LF UK v Praze. Od 1. 12. 2000 -30. 10. 02 vykonávala předatestační praxi z oboru dermatovenerologie na dermatovenerologi...

• dermatovenerologie

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová dermatologická konzultace

Jsem velice spokojená s péči paní doktorky a sestřičky, vždy milý a profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Mnohokrát jsem řešila své problémy telefonicky a pokaždé mi skvěle pomohli i takto na dálku.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová preventivní prohlídky

S péčí lékařky jsem velmi spokojená, milý a lidský přístup. Veškeré mé problémy paní doktorka vyřešila profesionálně. Sestřička je zde také velmi příjemná, pomůže, poradí a objedná vás na co nejbližší termín. Za mě veliká spokojenost, můžu jedině doporučit!

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová diagnostické vyšetření

Chodíme k paní doktorce celá rodina a naprostá spokojenost. Děkuji za včasné odhalení a odstranění pozitivní pihy -znamínka. (doporučuji prevenci)
Dcera za účinnou léčbu akné. Prostředí ordinace je příjemné a čisté. Sestřička je moc milá a ochotná.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová odstranění kožní léze

Děkuji za laskavý a profesionální přístup. Vše proběhlo v pořádku, vše na čas, krátká objednací lhůta. Měla jsem strach, ale sestřička mně uklidnila.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová dermatologická konzultace

Dobrý den, ráda bych poděkovala jak paní doktorce, tak i sestřičce za profesionální přístup. Kdy jsem se na ně obrátila o dermatologickou radu.
Empatii a radu, kterou jsem obdržela, velice pomohla. Děkuji Vám.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová diagnostické vyšetření

Dnes jsem byl po dlouhé době v této ordinaci a musím vyjádřit naprostou spokojenost. Termín jsem měl objednaný přes internet a jako vždy jsem raději přišel o něco dříve. Pravda, čekal jsem asi 10 minut, ale oproti jiným ordinacím je to úplné nic :). Sestřička byla velmi příjemná a mile se mě ujala, než mě předala paní doktorce. Po kontrole mi paní doktorka pečlivě vysvětlila léčebný postup, i to jak používat předepsané léky. Máme i domluven další termín kontroly. Vždy se rád do této ordinace vracím, jelikož zde vždy dostanu tu nejlepší péči. Moc vám děkuji.

Č
Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová Jiný

V minulosti jsem zde řešil 1 problém. Dr. mi předepsala přípravky, které když došly, nebylo možné po telefonu, či osobně říct si o další. Pouze přes on-line formulář. Po vyplnění formuláře přišel eRecept až po 8mi dnech. Dnes jsem přišel do čekárny bez objednání s akutním zhoršením problému, klikl při příchodu na NEOBJEDNANÍ s tím, že bych se rád domluvil co dál, v ideálním případě, aby se na mě doktorka podívala a místo toho jsem od sestry ihned po otevření dostal takovou sprchu, že nejsem objednán, co tam vlastně dělám a když jsem ji na její otázku jestli je to tak akutní odpověděl “ANO”, tak jsem se dozvěděl, že jsem to měl řešit dříve (ani se nezeptala proč jsem přišel), jen arogantním a zlým způsobem mi bylo dáno najevo, že je otravuji a nemám tam co dělat, jelikož mají objednané pacienty. NEDOPORUČUJI tuto ordinaci, neprofesionální jednání, neochotni přizpůsobit se případu, protože ošetřují pouze objednané. Ten výstup, co předvedla sestra jsem ještě ve zdravotnictví nezažil.

MUDr. Jana Hátleová

Vážený pane Čermák, jsme rády za každou zpětnou vazbu, nicméně nepovažujeme v tomto případě Vaší stížnost za oprávněnou. Nebudeme se dlouze rozepisovat o tom, jak jsme tuto situaci viděly my, z naší strany, přestože se jen velmi málo shoduje s Vaší verzí. Dovolíme si však upozornit, že jak systém organizace naší práce přes elektronické objednávání a žádosti, jakožto i omezené přímé telefonování do ordinace v době poskytování zdravotní péče se významně vrací v navýšené kapacitě i kvalitě naší péče. Takto zvládáme obsloužit za ordinační dobu lépe a více pacientů. Dále informujeme, že je dobré mít na vědomí, že delší reakce na požadavek může někdy i svůj důvod, např. souviset buď s dovolenou, kterou zdravotníci při své práci potřebují stejně, jako kdokoliv jiný, kdo pracuje ve vysokém zatížení nebo potřebou odborného vzdělávání, popř. i s nemocí. Proto doporučujeme nenechávat požadavky na recept na poslední chvíli. Akutní pacienty samozřejmě přednostně ošetřujeme, nicméně zároveň platí, že, posouzení akutnosti konkrétního případu je v kompetenci zdravotnického pracovníka, a ne vždy musí shodovat se subjektivním hodnocením pacienta. Dále jsme přesvědčeny, že výrazy jako „kr.va“ určitě do komunikace se zdravotníky nepatří. V dnešní svobodné volbě lékaře lze určitě najít prostor pro alternativní řešení, které může více vyhovovat třeba i oběma stranám. Ohlasy našich pacientů na kvalitu naší péče jsou v drtivé většině pozitivní.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová Jiný

Absolutně neemaptický postoj sestry ke mě jakožto pacientce, která jen následovala pokyny svého ošetřujícího lékaře. Ten mi doporučil sledování na KOŽNÍM po té, co nevyšla zcela v pořádku histologie. Nekompetentní a nevstřícná a arogantní sestra mě odradila od jakéhokoli pokusu o důstojnou spolupráci. Pro člověka, který prochází nejistým obdobím, opravdu šok.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová Jiný

Absolutně nedoporučuji, lékařka vás objedná ke své zdravotní sestře, ale ta do zaměstnání přijde klidně 8:20 a to si na 8 hod. objedná 3 pacienty. Již se mi u ní stalo několikrát . Pokud máte čas čekat než se zdravotní sestřička uráčí přijít do práce bez respektování objednávacího systému a provozní doby ordinace tak prosím, ale přijde mi to sprosté.

MUDr. Jana Hátleová

Vážená paní, nikdy neobjednáváme pacienty na stejný čas. Vážíme si času jak našeho, tak i našich pacientů a tak se i snažíme dávat termíny. Vzhledem k tomu, že jste nedorazila přesně na objednaný čas, vzali jsme další pacientku s dětmi, která přišla před svým objednaným časem a byla tam před Vámi. Jinak sestra byla přítomna od 7.45, kdy ošetřovala předchozí pacientku. Lékařka dorazila v 8.10 z důvodu zařizování věcí v rámci ordinace. Objednací časy se snažíme z naší strany dodržovat, ale jsou pouze orientační a ne vždy je možné jej přesně dodržet, vhledem k obtížně predikovatelné náročnosti konkrétního zdravotního výkonu.

Umístění: Dermatovenerologie - MUDr. Jana Hátleová Jiný

Velmi dobrá léčba, příjemná lékařka. Vřele mohu každému doporučit. Objednání pomocí virtuální sestry