Praktický lékař - stomatolog
Weberova 214, Praha

Doktorů se velmi bojím a mám nízký práh bolesti, proto (a také proto, že bydlím 2min. chůze od ordinace) jsem si podle doporučení zde paní doktorku vybrala. Komunikovaly jsme spolu přes e-mail a tam jsem jí napsala o svém strachu z doktorů. Tak trochu jsem předpokládala, že na to bude brát zřetel. Paní doktorka psala, že má plno, ale přesto mě vezme. S velkými obavami, ale potěšená informacemi tady jsem vyrazila na prohlídku. Chápu, že nikdo není sympatický všem a všem se nelze zavděčit. Paní doktorka na mě vůbec nepůsobila mile a ochotně, jako jiným zde píšícím. Spíš bych to nazvala rutinním chováním. Na otázku profese jsem odpověděla, že jsem momentálně nezaměstnaná a vedená na úřadu práce. Stejně jako to uvádím všude jinde a nikdy to nikomu nepřipadalo divné. Paní doktorku moje odpověď neuspokojila a dožadovala se sdělení nějaké profese, což jsem vůbec nepochopila. Další problém byl s mým trvalým bydlištěm, které mám u rodičů. Měla jsem pocit, že je paní doktorka skoro až sarkastická (možná mi nevěřila, nevím). Třeba je to moje vina, ale chování paní doktorky mi jednoduše nesedlo.
Často mě pobolívá zaplombovaná šestka dole, bolelo to i při prohlídce. Paní doktorka říkala, že mi to raději vyvrtá, když mě to bolí. Injekce na takovou prkotinu prý není potřeba. Jsem jiného názoru, při vrtání jsem křičela bolestí, snažila se říct, že už to nevydržím. Skoro bych řekla, že jsem paní doktorku i odstrkovala, jen aby s tím už konečně přestala. Kdyby vrtačku aspoň na chvíli vyndala z pusy, normálně bych odešla s dírou v zubu a nechala si to dodělat někde jinde. Moje předešlá zubařka když viděla, že to bolí použila nějaký sprej, snažila se mě slovně utěšit a občas přestala s vrtáním, abych měla čas si odpočinout od bolesti. Tady se nic takového nekonalo. Jen jsem byla několikrát ujištěna, že injekce netřeba a že je to přece jen chvilička. Plomba je dle mého názoru příliš nízká a zub mě bolí stále.
Je mi líto, že kazím tak dobré hodnocení, ale nemohu jinak. Tento zážitek pro mě byl velmi stresující a návštěvu jakéhokoliv dalšího zubaře si pořádně rozmyslím.

Vážení,je mi 35 a vystřídal jsem pět stomatologů a pochopitelně Mudr.Hainerová je ta poslední,protože se zubaře bojím a na prevenci jsem v životě nebyl vždy jsem ho navštívil až když bylo nejhůř,ale po zákroku jsem tam nikdy zpět nešel,když bylo znovu nejhůř změnil jsem znovu lékaře a tak dál.V roce 1996 na doporučení mé mámy mi bylo opět nejhůř,našla mi doktorku Hainerovou,domluvila to s ní a objednala -měl jsem pusu plnou kazů,paní doktorka mi je dávala dohromady přes měsíc,já nejen ,že jsem poctivě k ní chodil,ale když mi vše perfektně spravila od té doby chodím pouze k ní a POZOR CHODÍM PRAVIDELNĚ 2X ROČNĚ K NÍ NA PREVENCI-to o něčem svědčí,takže závěrem slovo doporučuji se mi zdá velmi slabé-je SKVĚLÁ SKVĚLÁ SKVĚLÁ

Příjemné prostředí,milí lidé,radost je navštívit.

Nejlepší, nejlepší, nejlepší.

profesionální přístup

sympatická a pečlivá lékařka

NESKONALE SEHRANÝ PÁR PANÍ DOKTORKY A SESTŘIČKY A NEBÝT TO ZUBNÍ ORDINACE (KOMU JE VRTÁNÍ PŘÍJEMNÉ), JSEM TAM STÁLE! UŽ JEN A JEN SEM! TAHLE ORDINACE JE BESTSELLER!

Žádné čekání, milý přístup, rychlé objednání jsem dlouhodobě spokojená

Výborná, svědomitá, doktorka. Milá sestrička, příjemné prostředí, občas je přítomen velmi sympatický zdravotní bratr Quido:-)

Milá sestra a doktorka,čekací doba žádná, pouze na objednání.