Soukromá zubní ordinace
Horáčkova 5/1222, Praha

Umístění: Soukromá zubní ordinace preventivní prohlídka

K paní doktorce chodím již přes 20 let a jsem velice spokojena. Nyní je v její péči i můj manžel a dcera a nikdo z nás se vůbec prohlídek nebojí a v ordinaci vládne bezva nálada. I sestřička je velice milá a ochotná vždy najít vhodný termín. S tak lidským a vřelým přístupem jsem se dlouho nesetkala. Tereza R.

Skvělá doktorka. Celá rodina jsme s ní naprosto spokojení. Je milá a šetrná. První zubařka, které se neděsím.

Paní doktorka je opravdu usměvavá, stejně tak její sestra. Obě jsou velmi příjemné a proto se člověk až přestane bát. Ve srovnání s jinými lěkaři si opravdu zaslouží kladné hodnocení.

K paní doktorce chodím cca 20 let a jsem velmi spokojen

Velice hodná zubařka. Jsem rád, že jsem ji po zkušenostech s jinými dentisty našel.

Zatím nejlepší stomatolog co znám. Doporučuji.

doporucuji,, je trochu raznejsi obcas, ale fajn. jen myslim, ze ma uz plno(jako vetsina zubaru)

K paní doktorce Filípkové chodím již od r.1997, kdy mi unikátně opravila ulomený přední zub, o němž všichni moji předchozí lékaři tvrdili, že oprava je téměř nemožná.Do dneška zub drží a já jsem vděčná své velice milé a šikovné paní doktorce a její příjemné sestřičce za jejich dlouholetou a skvělou péči.

Jsem u paní doktorky spokojená. Je usměvavá, příjemná a neměla jsem u ní žádný problém. Jsem ráda, že jsem v její péči.

Velmi doporucuji