Stomatologická ordinace
Národní 10, Praha

S pani doktorkou mame dobre zkusenosti. Andrea

Nemyslím si, že by mladý pan zubař byl "důležitý".
Je šikovný ochotný, milý a pokud se tváří důležitě - asi se potřebuje soustředit na práci. Koneckonců, s vrtačkou v puse se mi taky zrovna nejlépe nekonverzuje.

Vždy pomohla, je velmi prijemna. Doporucuji.

Paní doktorka Fidlerová je super, rozhodně nejlepší zubařka, kterou jsem kdy navštívila, teď už tedy začíná ordinovat její syn a ten teda neni tak příjemnej, ale snad se časem polepší a začne s lidma víc komunikovat a ne se jen tvářit důležitě..

Zkušená profesionálka a navíc velmi příjemná.

Pani doktorku Fidlerovou doporucuji. Trochu jsem zanedbal peci o zuby a k lekari jsem nesel na prohlidky, no samozrejme se mi to vymstilo. Pani doktorka mi strasne moc pomohla ve chvili kdy prisly bolesti. Nejen ze se pokousela uz temer zniceny zub zachranit ale byla i velmi prijemna coz mi taky moc pomohlo, nebot zrovna stomatolog neni lekar kde bych se citil nejak dobre.

S klidem muzu rict ze tato ordinace je nejlepsi co jsem kdyz zazil a kazdy mi to zavidi. Kdyz slysim co kdo kde zkusil a s jakymi potizemi a hrubym pristupem lekare, jsem rad ze je pani doktorka Fidlerova tak strasne moc prima. U ni uplne zapomenete ze jste u stomatologa jen co prijdete dovnitr. Sestricka je taky strasne mila takze vsechno uplne super!

Dobry den pani doktorko,chtela bych Vam strasne moc podekovat za Vasi peci hlavne o me a mou rodinu,jak bajecne se o nas starate a jake starosti semnou mate.Jsem strasne moc rada,ze jste to zrovna Vy,jste opravdu uzasna a vase sestricka take.Vim,ze uz jsem Vam jednou psala ,ale to je malo.Je tady komentar o hodnoceni lekaru,jenze smula pro Vas je tady jen NEJLEPSI,Vy by jste tam mela mit NEJ NEJ NEJ NEJ.A jeste by to bylo malo.Vcera na me vsichni koukali.ze nesislam a jak krasne mluvim,a zoubky jsou prekrasne,i moje mamca mi je zavidela.OPRAVDU UZASNE.Akorat,ze uz nemam jen afty,ale i opary.Ale za tu nadheru v puse to stoji.Nevim jak bych dopadla nepotkat Vas,asi bych se neodvazila jit k jinemu zubari a v 30letech bych byla bezubka.Takze Vam i Vasi sestricce preji jen to krasne,a malo takovych neposlusnych pacientu jako jsem ja.Mejte se moc krasne,a tesim se na brzkou navstevu u mas:S pozdravem Vy vite kdo.

Pani doktorka Fidlerova je ta nejlepsi zubarka co existuje,a jeji pani sestricka to same.V dnesni dobe ja uz takovych malo.Za celych 28 let jsem se k zubari bala,jak cert krize,a taky to tak dopadlo,ale s navstevou pani doktorky se vse zmenilo,chodime k ni velmi radi,a moc si rozumime.Jak ze strany lekarky,tak i pacienta.Pani doktorku mohu jen doporucit.S pozdravem Jiřka Zelenkova.

Tým paní doktorky Fidlerové a její paní sestřičky je perfektní jak po lidské tak po profesní stránce. Chodím k nim pravidelně již několik let (a doufám že ještě dlouho chodit budu) a nemůžu si vůbec stěžovat. Dávám maximální hodnocení - specialista.