Praktický lékař - stomatolog
Hostinského 1536, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

Na prohlidce jsem stravila maximalne pet minut, na dotazy jsem nedostala zadnou uspokojivou odpoved. Nova lekarka mi nasla 7 kazu. Rozhodne nedoporucuji.

Vynikajíci paní doktorka, léčí celou naši rodinu i kamarády. Vždy profesionální, neřeší hlouposti, nic nepodcení. Až u ní jsem se zubaře přestala bát.

Musím paní doktorku velmi pochválit. Mám od malička problém se zuby. Na jiných zubních klinikách se mých zubů hrozili a kalkulace na to, aby mi je dali dohromady se vyšplhávali na cenu nového auta. Aby toho nebylo málo, mám navíc ze zubařů upřímně panickou hrůzu. V této zubní ordinaci nepoužívají možná nejmodernější technologie, které ve stomatologii jsou, ale jejich práce je vždy kvalitní, profesionálně odvedená a s velmi milým přístupem. Vřele doporučuji.

Milá, příjemná paní doktorka, chodíme k ní celá rodina, profesionální přístup k dospelým, vynikající přístup k dětem. Velmi oceňuji krátké objednací doby a prakticky žádné čekání...

Paní doktorka léčí celou naši rodinu a je neobyčejně vstřícná, pečlivá a hodná.

Paní doktorky si velmi vážím, je vždy profesionální, vysvětlí problém, navrhne řešení, vysvětlí výhody a nevýhody postupů, ze kterých si můžete vybrat. Měla jsem zkušenosti i s jinými stomatology, jedna z nich byla výborná, dokud nezačala pít i v ordinaci, další byla dobrá, ale tahala z lidí peníze i za obyčejnou plombu (že prý pojišťovna platí málo). Proto na paní doktorku nedám dopustit, plně se pacientovi věnuje a rohodně není žádná zlatokopka.

Vysoká kvalita i přístup.

Chodíme k ní celá rodina. Ze začátku jsem jí ráda neměla, hlavně to prostředí ponurých Stodůlek. V současnosti už bych ale neměnila. Ano, dohodne s pacientem plán a postup léčení, jen mi přijde často posmutnělá..:(

Co je dobré, že v čekárně opravdu čekáte minimálně.

Erudovaná lékařka,schopná jak v extrakcích,tak ve výplních. Náhrady zubů ve spolupráci s laboratoří v místě do týdne.Milá a empatická k pacientům.Dokáže vysvětlit problém a navrhnout časově i cenově přijatelné řešení a přitom netahá z pacientů peníze. Při objednání vždy přidete na řadu včas a nečekáte déle,než 10 minut.

Velmi zkušený stomatolog.