Ordinace chirurgie
Lékařský dům, Nové náměstí 20/1431, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

MuDr. Jan Zedník

V listopadu 2022 jsem absolvovala chirurgický zákrok v Lékařském domě v Uhříněvsi Prahy 10 u MUDr. Zedníka, kde provedl probatorní excisi v lokální anestezii lipomu na pravém stehni bez předchozího sonografického vyšetření. Několikrát jsme se ptala, zda prvně nemělo předcházet sonografické vyšetření. Doktor mně ujistil, že sonografické vyšetření není potřeba (aby mi ušetřil čas, doslova cituji).
Při zákroku se zjistilo, že lipom je ohraničený v hlubších vrstvách a nikoliv podkožně. Pro uložení pod fascii a bolestivosti od zákroku ustoupil z důvodu toho, že nemá nástroje a osoby k dokončení zákroku a doporučil zákrok v plné narkóze, což uvedl v lékařské zprávě.

Po týdnu čekání, až se rána zahojí, jsem přišla na vyndání stehů. Přitom jsem zdvořile vznesla dotaz, proč nejdřív nepředcházelo sonografické vyšetření, které by jistě ukázalo, že je lipom dost hluboký. To, co ze strany MUDr. Zedníka následovalo, mě značně zaskočilo a myslím, že na takové jednání a přístup nezapomenu. Doktor doslova vybuchl, řval a křičel, že o všem jsem byla informovaná, že přece není Bůh, aby vše věděl, a že tušil, že se mnou budou problémy. Na závěr celé scény, u níž jsem ani jednou nezvýšila hlas, bušil pěstmi do stolu a odešel z ordinace.

I kdyby mé dotazy byly hloupé a neodborné (což mi později řekla sestra), lékař si dle mého názoru nesmí něco podobného k pacientovi dovolit. Po odchodu lékaře mi zdravotní sestra ještě vykládala nevyžádaná moudra ve smyslu, ať si uvědomím, že jsou horší problémy než ten můj (například zmiňovala Ukrajinu) a že mají mnohem závážnější případy než je můj. Od pana doktora Zedníka jsem dostala žádanku na sonografické vyšetření a s pláčem jsem odešla pryč.

Na sonografickém vyšetření se opravdu potvrdilo i to, že lipom je ohraničený a dost hluboký.
Na chirurgický zákrok jsem se objednala na jinou kliniku, protože jsem chtěla znát i jiný názor doktora, zejména pak vyjádření, zda je opravdu nutná celková anestezie (jsem maminka 2 dětí a kojím). Doktor po kontrole USG konstatoval ohraničený lipom, u něhož není celková anestezie nutná, pokud bych si to sama nepřála.

Chování MUDr. Zedníka i jeho zdravotní sestry považuji za neprofesionální jak z odborného hlediska tak z hlediska lékařské etiky.

Umístění: Ordinace chirurgie Jiný

Během dvou týdnů domluven a vykonán úvodní pohovor i vyšetření. Pan doktor je profesionál, empatický, humorný, vše podrobně vysvětlí. Příjemné prostředí, včetně sestřičky. Spolupráce s pojišťovnami. Kdybych se musel vracet, tak jedině sem.

Umístění: Ordinace chirurgie Jiný

Dobrý den,měla jsme velice dlouho velké problémy a byla vyšetřovaná různě po lekařich a nikdo mi nepomohl.Nakonec jsme našla pana doktora,už jenom vstup do ordinace mě velice uklidnil a když mě vyslechl,pak se moc snažil mi pomoci a ono se to hlavně povedlo.Pan doktor mě začal léčit a dnes mi zdědil,že je vše v naprostém pořádku......Panu doktorovi moc děkuji........je to úžasný lékař, který je neskutečně milý,laskavý,ochotný a tvoří úžasný tým s paní sestřičkou, když jdete k lékaři a není Vam dobře....tak tady máte jasné,že tu pomoc dostanete a obrovskou úlevu.Moc děkuji panu doktorovi a doufám,že si to i přečte.Moc děkuji Jitka R.

Umístění: Ordinace chirurgie hnis

Pana doktora mohu jen doporučit.Je velice milý a vstřícný.Mám syndrom bílých plášťů,ale pana doktora se už nebojím,i když často mi dělá velice nepříjemné zákroky.Sestřička je také velice milá

Umístění: Ordinace chirurgie

Pan doktor, je opravdova kapacita, dlouho jsem se nesetkala s tak profesionalnim pristupem! Pan doktor je zkuseny, mily, moudry a neuveritelne rychly. Moc si cenim jeho a jeho profese! Je to Pan doktor, na tom spravnem miste!

Pan doktor a sestřička jsou naprostý zlatíčka. K panu doktorovi jsem šla na částečnou kolonoskopii. Celá roztřesená strachy a s brekem, jak moc bude vyšetření bolet. No, co si budeme nalhávat, docela jsem z toho vyváděla a čapla sestřičku za ruce :D Oba měli ale obrovské pochopení, pořád mě uklidňovali a ptali se, jak se cítím. Nakonec jsem vyšetření skoro ani necejtila a to BEZ jakýkoliv oblbováků nebo znecitlivění. Nechápu, jak to pan doktor udělal, šla jsem tam s bolestí konečníku a s krvácením a nic, žádná bolest. Tímto bych mu chtěla poděkovat, má zlaté ruce, srdce a trpělivost. Rozhodně doporučuji!

DOPORUČUJI :-) aneb... bylo nebylo... objednání hned za dva dny, v čekárně hraje příjemná hudba, z ordinace vychází příjemná sestřička... vcházím do ordinace... a tam velmi příjemný, usměvavý lékař, který má úsměv na tvářích a po šetrném vyšetření mi předepsal léčivo, které skutečně zabralo - bolesti ustupují... takže co chtít víc :-) odhoďte zábrany a vsaďte na včasné vyšetření a zbavení se problémů - s tímto lékařem jedna radost :-)

Velké zklamání !!! Tento pan doktor mi před několika dny odstraňoval vnější hemeroid a zažila jsem si opravdu muka.Snad to bylo tím, že měl hodinový skluz s objednanými pacienty a zrovna já byla ta poslední...Sestra ani nestačila měnit prádlo na sále.Já dostala umrtvovací injekci do těch nejcitl.míst a než jsem si stačila položit hlavu začal provádět výkon-myslela jsem, že umřu bolestí, protože injekce tak rychle pochopitelně nezabrala a já cítila první štípnutí naplno.Ještě se divil, že to není možný a tak mi nakonec dal ještě další dávku a pak to dokončil.Jaké pak bylo mé překvapení,když mi oznámil, že mám přijít na stehy-nechápala jsem, proč mi nedal vstřebávací.Odešla jsem nakonec jen s receptem na prášky proti příp.zánětu-žádné doporučení např.na medikament ředící stolici aby si člověk mohl vůbec dojít na záchod a netrpěl zas jak zvíře, ale ani např.na nějaké hojící prostředky, jako je v tomto případě odvar a mast z dubové kůry apod.(pozn.nakonec jsem dole v lékárně zkolabovala, po takové dávce tišících prostředků asi ani nebylo divu).Pokud si snad toto někdy milý pan dr.přečte, snad se chytí za nos a uvědomí si, co všechno z pohledu lékaře zanedbal a příště už taky nebude tak spěchat, protože pak odvádí otřesný výkon!

Pan doktor je velmi příjemný a profesionální. Sestřička byla také velmi milá. I přesto, že jsem přišla poprvé a bez objednání nebyl s tím žádný problém a nečekala jsem dlouho. Takže pana doktora Zedníka všem doporučuji a nebudu váhat obrátit se na něj s případným dalším problémem.

Jednoznačně doporučuji.