Stomatologická ordinace
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace

Pan doktor včetně jeho zdravotní sestřičky jsou vynikající, doporučuji. "Zachránil" mi zub, navíc mi vždy perfektně ošetří zuby dle potřeby, jak je psáno v jiných názorech, je pečlivý a důkladný!

Dlouhodobě k panu doktorovi docházím a nikdy nebyl žádný problém. Profesionální přístup. Milé chování. Rozhodně doporučuji.

K panu doktorovi chodím více než 30 let a podle mě je vynikající. Cením si i toho, že se nesnaží za každou cenu vytahat lidem peníze z kapes jako to dělají jinde. Na problém mě vždy upozornil a hledal rychlé řešení. Věřím mu na 100% a rozhodně bych ho doporučila, ale myslím, že přijímá jen rodinné příslušníky svých pacientů...

Dříve skvělý lékař, v průběhu let jeho péče velmi upadla. Za 12let jsem od něj neslyšela o dentální hygieně nebo mezizubním kartáčku, nikdy žádné rady nebo připomínky k čištění zubů, tedy k prevenci. Kdyz jsem se pro opakované bolesti zubů v intervalu třeba jen 14dnů od ošetření rozhodla pro vyšetření v jiné ordinaci, zjistili mi pod několika zuby neléčené záněty a už zatvrdlý zubní kámen. Pan doktor vždy mluvil o tom, že mám zuby geneticky špatné. Ve veřejných studiích se ale dočítam, ze genetika dělá 8%....
Pana doktora bych bohužel už nemohla nikomu doporučit.

Veskere zasahy jsou bezbolestne (rekla bych, ze ozon) a nikdy jsem neplatila nic, co bych nemela. Priplatek za bilou blombu minimalni a cisteni zubu jen nekdy. Pokud si o nej reknete, tak ho udela velice dukladne a ta cena neni hrozna. Profesional, jsem moc rada, ze ho mam a ze vzal i mou sestru.

Velmi dobrá péče o pacienta. Pan doktroj je svůj, ale když ho budete tak brát, tak je opravdu nejlepší.

Pan doktor je pečlivý a dobrý člověk.

Jsem spokojená

Pana doktora mohu vsem vrele doporucit...bohuzel nevim, zda prijima nove pacienty. Je velmi mily, vzdy peclive prohledne zoubky a zadny kaz mu neunikne :-)