Praktický zubní lékař
Smolenská 29, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Lékař i sestřička jsou velmi příjemní, pracovití a ochotní, oba disponují příjemným lidským přístupem a velkou profesionalitou.
Vždy jsem velmi spokojen.
Děkuji.

navštěvuji jeho ordinaci pravidelně (i s manželem),skvělý lékař na profesionální úrovni,velmi pečlivý přístup,kéž by bylo takových lékařů více !!!

Velmi pečlivý, pravidelně dělá rentgeny. První tři roky mi každý půl rok vrtal zub.. od předchozího zubaře jsem je měla nekvalitně vyvrtané, takže mnohdy musel odvrtat původní plombu, vyvrtat kaz a udělat novou plombu. Byl to děs, nechala jsem si několikrát píchnout umrtvující injekci. Ale od té doby nemám nejmenší problém. Posledních 5 let chodím i docela ráda každý půlrok na prohlídku, vždy mi zuby očistí, odstraní případný zubní kámen a já během 10min odcházím s úsměvem. Mohu jen doporučit !

K panu doktorovi chodím skoro 8 let. Dřív jsem se zubařů bála, návštěvy jsem odkládala a brala je jako nutné zlo. Ne tak u pana doktora Štěpánka. Je šikovný, pečlivý, má výborně vybavenou ordinaci a velmi lidský přístup. Jediné, co mi vadí jsou dlouhé objednací doby. Což jenom potvrzuje, že se jedná o opravdu dobrého lékaře.

chodíme k němu již několik let celá široká rodina, nikdy nás neodmítl a umí spravit i to co ostatní neuměli. Jeho plomby a ostatní vysprávky "drží". Nedávno mi dokončil rozměrnou zubní náhradu, několikanásobná návštěva laboratoře se vyplatila, dokud to nebylo tak jak to být mělo, tak mi náhradu nenasadil napevno.

pečlivý a laskavý

Milý ochotný

Rozhodně skvělý zubař a moc moc za něj díky. Zbavil mě panické hrůzy ze zubařů a s mým příšerným chrupem má obrovskou trpělivost. jen ty čekací doby :(

Vynikající zubní lékař, jsem s ním maximálně spokojená. Pouze dlouhé objednací lhůty se mi nelíbí. 4-5 měsíců :(

Pan doktor je nejlepsi zubar, ktereho jsem kdy mela (a ze jich nebylo malo).
Je velmi sikovny a peclivy, po mnoha letech mi na prednich zubech opravil to, co predchozi zubari pokazili.
Ma dobre vybavenou ordinaci, libi se mi, ze vyuziva moderni techniku. Je moc mily a je velmi ochotny i kdyz clovek prijde s akutnim problemem bez objednani.
Taky se musim pridat k jednomu z predchozich nazoru, ze jsem se u nej prestala zubare bat :-)