Umístění: DentalCover s.r.o. Jiný

Mohu jen chválit a rozhodně doporučuji. Pan doktor je nesmírně profesionální, ale zároveň až neuvěřitelně lidský. Vše dokonale vysvětlí, doporučí nejlepší léčbu, v ničem na pacienta netlačí. Velmi snadno si získá vaši důvěru. Určitě stojí za to tuto ordinaci navštěvovat.

Dr Planera môžem len odporučiť, tu sú dôvody:
prístup k pacientovi: tu by si mnohí lekári mohli brať príklad. Dr Planer, spolu s Dr. Brzoňovou, majú úžasný prístup k pacientom, radi všetko vysvetlia, čo sa bude diať, navrhnú možnosti ako skutoční profesionáli, ale tiež ako doktori s praxou odporúčia, čo je pre daný zub a problém najlepšie riešenie (posledné slovo je samozrejme vaše); počas zákroku sa pýtajú, či nič nebolí a či je všetko v poriadku. Citlivý a empatický prístup. Majú záujem aj o váš život, takže sa necítite len ako poradové číslo a zdroj príjmu, ale v prvom rade ako človek.
vybavenie: špičkové - ako prístroje, tak metodiky. Je vidieť, že idú s novými trendmi a že im nechýba dynamika. Dúfam, že im to vydrží.
pečlivost: všetky zákroky sa dokumentujú, a tak nie je problém vytiahnuť staršie fotky alebo snímky daného zubu pre porovnanie.
Jediný lekár, u ktorého nemám problém si priplatiť (keďže je privátny), lebo viem, že platím za kvalitu. Tá kvalita zatiaľ drží od roku 2006 a nič som odvtedy nemusel reklamovať alebo dať prerábať.

je super i celý kolektiv a setřička taková blonďatá je supeeeeeeeeeeeeeeeeerrr

Velice příjemný přístup k pacientům, příjemné prostředí ordinace, je radost sem chodit. Doporučuji i ostatním pacientům. Jiří Jindra

Fantastický přístup nejen k dospělým ale i k dětem! Profesionalita na vysoké úrovni včetně vybavení ordinace.Doporučuji!