Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na Poříčí 12, Praha
Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1 Jiný

Po nepříjemné zkušenost na poliklinice Vysočany, musím říct, že se fakt vyplatí si připlatit. Pan doktor ale i další personál nesmírně milý, vše vysvětlil a vše probehlo v poradku. Take občerstvení k dispozici.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1 Vnitřní hemoroidy, podezření na fisuru

Pan doktor Král mě vzal do péče po naprosto příšerném přístupu nechvalně známého přístupu doktora Spáčila na poliklinice Budějovická. Dr. Král se ke mně choval vlídně, jemně, že mě nic nebolelo, nebylo nepříjemné. Mluvil se mnou klidně, vše mi vysvětlil, uklidnil mne. Apeluji na všechny - zaplatit si nadstandardní péči při těchto velice nepříjemných problémech se v případě Hemo Clinic 100% vyplatí. Už nepůjdu jinam.

V
Ověřeny pacient

Pan doktor Král je naprosto úžasný lékař a pravý profesionál, člověk na svém místě. Včera jsem u něj v nemocnici v Říčanech podstoupila operaci hemoroidů, a musím jak celému personálu Říčanské nemocnice, tak především panu doktorovi (který tam jezdí operovat každé pondělky), složit obrovský dík. Vřele ho doporučuji každému, kdo trpí potížemi s hemoroidy, lepšího proktologa jsem najít nemohla. K pacientovi má lidský přístup, a i když se čloěk při těchto záležitostech trochu "stydí", u něj stud ihned opadne, ke zaždému pacientovi je příjemný, a svým humorem v pravé situaci, umí odlehčit i sebestydlivější vyšetření a vše dokáže podrobně vysvětlit. Jednoznačně DOPORUČUJI !!!

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, přátelský a při provádění nepříjemného vyšetření i vtipný. Doporučuji jeho péči. JS

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti