Na Poříčí 12, Praha
Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1 Vnitřní hemoroidy, podezření na fisuru

Pan doktor Král mě vzal do péče po naprosto příšerném přístupu nechvalně známého přístupu doktora Spáčila na poliklinice Budějovická. Dr. Král se ke mně choval vlídně, jemně, že mě nic nebolelo, nebylo nepříjemné. Mluvil se mnou klidně, vše mi vysvětlil, uklidnil mne. Apeluji na všechny - zaplatit si nadstandardní péči při těchto velice nepříjemných problémech se v případě Hemo Clinic 100% vyplatí. Už nepůjdu jinam.

Pan doktor Král je naprosto úžasný lékař a pravý profesionál, člověk na svém místě. Včera jsem u něj v nemocnici v Říčanech podstoupila operaci hemoroidů, a musím jak celému personálu Říčanské nemocnice, tak především panu doktorovi (který tam jezdí operovat každé pondělky), složit obrovský dík. Vřele ho doporučuji každému, kdo trpí potížemi s hemoroidy, lepšího proktologa jsem najít nemohla. K pacientovi má lidský přístup, a i když se čloěk při těchto záležitostech trochu "stydí", u něj stud ihned opadne, ke zaždému pacientovi je příjemný, a svým humorem v pravé situaci, umí odlehčit i sebestydlivější vyšetření a vše dokáže podrobně vysvětlit. Jednoznačně DOPORUČUJI !!!

Pan doktor je milý, přátelský a při provádění nepříjemného vyšetření i vtipný. Doporučuji jeho péči. JS