Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Před časem jsem měl po úrazu hematom(stehenní sval). Pan doktor byl velmi pečlivý a důsledný. Společně s doporučenými rehabilitacemi se noha vrátila k normálu a mohu dál běhat po horách. Děkuji

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. vyšetření retence varlat u dítěte

Pediatr nám doporučil návštěvu pana doktora poté, co u našeho ročního syna při dvou návštěvách nenahmatal sestouplá varlátka. Po dvouhodinovém čekání nám pan doktor předepsal injekci s hormony, která by podle něj mohla pomoci (podle jeho vyjádření "ji předepisuje již 45 let"). Jako alternativu nabízel chirurgický zákrok.
Protože se nám do aplikace hormonů příliš nechtělo, navštívili jsme ještě specialistu v Nemocnici Motol. Ten nás ubezpečil, že je nález u našeho syna fyziologický a není tak třeba žádného zásahu. Aplikace hormonů se navíc údajně již mnoho let nedoporučuje.
Mám obavu, že pan doktor Kotrnoch rutinně předepisuje hormony všem příchozím dětským pacientům s obdobným nálezem, přičemž se nepokouší o přesnější diagnostiku, a ani se dále nevzdělává ve svém oboru.