Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 50, Praha

Jak nemám rád zubaře,tak k tomuto bych chodil s radostí. Nepoznal jsem lepšího. Setkal jsem se s ním na pohotovosti 1.ledna a supr přístup.

Velmi příjemný člověk, vše ochotně vysvětlí, doporučí nejlepší variantu. Pro pacienta chce to nejlepší a to je nejlepší vlastnost jakéhokoliv lékaře.

výborný odborník příjemný, všechno vysvětlý

Panu doktorovi velice děkuji za jeho péči. Vše, co je třeba, předem jasně vysvětlí, před, během i po zákroku je velmi milý a poskytne veškeré důležité informace. S jeho přístupem jsem byla nadmíru spokojena a s lepším jsem se u lékaře ještě nesetkala.

Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla - nesmírně šikovný, vstřícný a milý. Dokáže dát do přádku i to, co vypadá beznadějně. Jako bonus je i hezký, i když to sem nepatří.

S panem doktorem jsem se viděla jen jednou a byla jsem velmi příjemně překvapená jeho přátelským jednáním. Všechno mi ochotně vysvětlil a trpělivě odpovídal na moje otázky. Chvilkami jsem měla pocit, že sním, že tak příjemný pan doktor ani nemůže existovat. Moc mu děkuji za pomoc!!!

Sestřička i pan doktor jsou k nám vždy velmi vstřícní a díky jejich odborné práci už nepotřebujeme léky proti bolesti zubů... :-)

Velice příjemný a šikovný lékař, zkušený, vzdělaný. Mohu jedině doporučit.