Jan Hach, ortoped Praha

MUDr. Jan Hach

Ortoped Více

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Pan primář Hach je naprosto úžasný člověk. Je to profesionál ,ze kterého sálá klid , jistota a porozumění. Je komunikativní ,vše dokáže perfektně vysvětlit a opravdu se snaží člověku pomoci. Z mého pohledu je to dokonalý lékař a troufám si tvrdit ,že kdo jednou svěří své zdraví do jeho rukou ,ten už v budoucnu jiného lékaře nebude chtít a vždy se za ním bude vracet :-) díky moc pane doktore ,velice si Vás a Vaší práce vážím. Jan F.

Jako píše kolegyně Lucie, také jsem si pochroumal vazy v koleni a také dnes již nepociťuji nějaké potíže... Koleno je v pořádku a na lyžích jsem bez problému odjezdil celou závodní sezonu bez potíží

Perfektní co se týče odbornosti i lidské stránky. Umí vše vysvětlit pacientovi tak, aby to pochopil. Už mi 2x spravoval koleno po úraze na lyžích. Koleno mám Ok. A pořád na lyžích drandím dál. A když se vyskytne problém, co se týče mích kloubů, kostí tak okamžitě volám a jdu za ním. K nikomu jinému nemám důvěru. Můžu jen doporučit.