Doudova 155/19, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

k panu doktorovi jsem zacala chodit cca 3 roky zpatky na doporuceni svagra a sve sestry, dal mi doporadku paseku, kterou nasekala zubarka predtim (plonbou ucpane mezizubni prostory atd). Pocitala jsem s tim, ze me nova pusa bude stat ranec, ano, to se stalo, ale nelitovala jsem, protoze mam klid a zdrave zuby. Navsteva je bez zbytecnych povidani, coz mi vyhovuje, vse vysvetli, nemam problem se dovolat, pokud se chci zeptat, vyuzivam i dentalni hygienu a jsem spokojena. Doporucim s klidnym svedomim dal

MUDr.Jan Eliáš,stomatolog:nejlepší jakého jsem kdy poznala/je mi 57/,ochotný,příjemný,před zákrokem vše vysvětlil!Mám velmi dobrý pocit a těším se na další návštěvu! Jitka Šleisová,Ústín.L.

doporučuji

Dobrý den, začala jsem k tomuto zubaři chodit do jeho nové ordinace. Po přečtení se začínám docela obávat, protože mi má dělat dvě nové korunky. Tak doufám, že to dopadne lépe. Na první pohled opravdu sympatický pan doktor.

Velice šikovný,zajímá se o nové progresivní metody ve stomatologii,nechce jenom
"dláždit" amalgámem, jak tomu bylo za totality.Samozřejmě,pokud máte zanedbané
stomatologické ošetření od jiného "odborníka", velice těžko se to napravuje.
Doporučuji.

Doktor se mi zdál fajn, sympatický, slušný, žádný divadlo, jako že podávání ruky mezi dveřmi, a pak obrat o prachy jak to jde, tak to se nekoná, byla jsem zatím jen na konzultaci, bude se stěhovat do vlastní ordinace v Podolí a tudíž přijímat nový pacienty, což už je dneska jev pomalu nevídaný, sestra na mě dojem neudělala, ale myslím, že zmiňoval, že bude mít novou. Dobře postupy vysvětluje.

Mladý lékař,zajímající se o nové trendy ve stomatologii.S mladou sestrou tvoří
příjemný pár.