Jan Dobiáš, ortoped Praha

MUDr. Jan Dobiáš

Uložit

Ortoped, Ostatní Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (3)

Jabloňová 8/2992, Praha 10
Ortopedie Jabloňová s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
V Úvalu 1/84, Praha
Ortopedická klinka 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance Nextclinics

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. Jiný

Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. korekce deformit končetin

DOPORUČUJI! MUDr. Dobiáš i sestra jsou velmi profi jak v oboru, tak přístupem k pacientům. Jediné mínus je delší čekání ikdyž jste objednaní na čas...


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. přetržené vazy

Pan dokotor Dobiáš je odborník na svém místě, byla jsem u něj za 20 let již vícekrát sama i s dcerou. Léčí se u něj spousta mých přátel. Vždy skvěle a ihned stanovil diagnózu (následně potvrzeno na RTG či MR). Trpělivé vše vysvětlil a návrhl léčbu. Je velmi milý. Zajímá se o pacienty a snaží se o jejich uzdravení co nejkratší a nejméně svízelnou cestou. Jsou-li třeba léky, předepisuje je rozumně, nikdy ne zbytečně. Rozhodně doporučuji !!!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická klinka 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole totální endoprotéza kyčle

Výborný odborník. Navíc vstřícný, rozumný, lidský, se zájmem o pacienta. Takových lékařů je dnes jako šafránu! Děkuji pane doktore za všechno!


Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. ortopedické konzultace

K panu doktorovi jsem přišel kvůli konzultace polytraumatu po autonehodě. Poskytl mi komplexní vyšetření, smysluplnou konzultaci a ještě mě poslal za specialistou Ortopedem na nohy kde jsem si díky jeho doporučení obratem dohodl operaci.

Schopnost rozpoznat limity svého poznání a doporučit pacientovi nejvhodnějšího experta považuji za extrémně profesionální přístup a za toto panu doktorovi Dobiášovi patří má hluboká poklona a respekt. Děkuji!


J
Ověřeny pacient

Pan doktor mě před 4 roky vyměnil oba kolenní klouby. Je skutečně vynikající odborník laskavý a obětavý člověk. Dnes, v mých 75 letech, mohu dělat všechno ,
dokonce i jezdit na běžkách.
Jarmila K.


Ověřeny pacient

Pan doktor Dobiaš se ujal před třema roky měho syna ktery ve 14 letech měl zlomeninu zápěstí s kterou chodil čtvrt roku a mistní doktoři hlásali ,že je to jen naraženina....Byla to velmi komplikovana zlomenina zapěstí s paklobem ale díky panu doktorovi je můj syn vpořádku ....Velké díky je jen střípek v naší vděčnosti a štěstí,že jsme se dostali k panu doktorovi Dobiašovi do Motolské nemocnice Děkujeme Zajíčkovi


A
Ověřeny pacient

A ještě je málo takové ohodnocení.......telefonicky jsem se objednala k panu doktorovi ..měla jsem radost že mi vše vyšlo a můžu navštívit pana doktora....při příjezdu ale sestřička v kartotéce zjistila že vlastně nejsem nikde zaevidovana .....přesto mě nenechala a okamžitě začala jednat .....jméno sestřičky je Adamkova Marta která ukázala opravdovou svoji profesionalni přistup a obvolavala co se dalo ....sestřičko tímto opravdu z celého srdce veliké díky....
Podotýkám že jsem zde byla ve středu a pan doktor ordinoval pouze v pátek. ..přesto si našel chvilku mezi operací a přiběhl aby mě ošetřil .....pane doktore tady to ohodnocení které bych Vám chtěla dát ani není ....chtěla bych Vám strašně moc poděkovat že jste mě přijal a nenechal mě odject domu s tím že ordinacni hodiny nemáte jako je to kolikrát v jiných ordinacích zvykem .....u mě moc budujete s Vaším přístupem k pacientům. .....děkuji moc Alena Š.


Ověřeny pacient

Pan doktor Dobiáš mi před několika léty v Motole operoval rameno - měla jsem dlouhodobé chronické bolesti. Operace proběhla bez komplikací, trvala přes 4 hodiny, byla potřebná dlouhodobější rehabilitace, ale v konečném důsledku jsem velice spokojená, protože rameno mně už vůbec nebolí, hybnost ramene mám kupodivu lepší, než u toho neoperovaného. Jako žena oceňuji také to, že mi po operaci zůstala hezká jizva. Pan doktor se mnou komunikoval velmi příjemně, vše vysvětlil, působil vstřícně a důvěryhodně. Je to můj oblíbený ortopéd, který mi už několikrát pomohl při mých dalších potížích, či zraněních. Vřele ho všem doporučuji.


K
Ověřeny pacient

U MUDr. Dobiáše v Motole jsem byla s problémy kolena. Perfektně stanovil diagnózu - přetržený meniskus. Po operaci všechny mé problémy přestaly. Bez problémů lyžuji, jezdím na inlinech, na kole, pravidelně cvičím. Kromě toho, že je pan doktor výborný odborník a pomohl mi, tak má také velice vstřícný a lidský přístup a vše srozumitelně vysvětluje. Z jeho postoje je znát, že má o pacienta a jeho zdraví opravdový zájem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

110 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdravotní prohlídku. Zda je nutné vždy vyplňovat formulář pro uschopnění do práce nebo zda stačí jednoduché potvrzení o tom že jsem práce schopná. Můj praktický lékař tvrdí že mi může vystavit pouze podrobný formulář. Který mi da zaměstnavatel. Je to opravdu nutné nebo jen v případě že by lékař měl obavy zda se na práci opravdu hodím. Děkuji .

Dobrý den. V tomto vám poradit nedokáži, bohužel. S pozdravem dr. Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš

8. 2. 2018 jsem upadla na pravou ruku. Byla jsem ošetřena v Říčanech -rovnání zápěstí, 9. 2. v Benešově - rovnání, další kontrola 13. 2. na RTG zjištěna opět špatná pozice kostí-DIAGNÓZA S5260 zlom. dol. konce ulny i radia, zavřená. Od prvního ošetření mi je doporučována operace, proto jsem na kontrolu 9. 2. šla nalačno, operace však nebyla možná pro silný otok. 13. 2. byl otok ještě velký, lékař řekl otok kulminuje, na kontrolu za týden tj. 20. 2. Současně mi řekl, že operace by měla být do deseti dnů po úraze. Otok dnes 16. 2. je stále na prstech vidět, pomalu ustupuje. 20. 2. bude od operace dvanáctý den. Nevadí to, nebude pozdě na operaci?

Dobrý den. Operace- osteosyntéza zlomeniny dolního konce předloktí je možné provést i po 12 dnech, nemusíte mít obavy. Jedná se o běžný odklad z důvodu otoku měkkých tkání, jež ohrožuje hojení kůže po operaci. Hodně štěstí. dr. Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti