Zubni ordinace
Vinohradská 1713/196, Praha

Umístění: Zubni ordinace Jiný

MUDr. Divecký je pečlivý, milý a starostlivý zubař. Chodím k němu i s dětmi cca 12 let a stará se o nás perfektně. Co se dcery a rovnátek týká, přesně předpověděl, jak se budou zuby a rovnání vyvíjet, včetně trvání. je velmi zkušený, rozvážný, nezasahuje do zubů za každou cenu, zvažuje postupy léčby, vysvětluje.

Umístění: Zubni ordinace Jiný

Pan doktor je velice empatický, snaží se za každou cenu pomoci a dává své práci maximum. Vřele doporučuji všem!

Vynikající lékař. Bezbolestná ošetření, vtipné povídání a roztomilá čepička na hlavě pana lékaře umí vždy potěšit. K tomu příjemná sestřička a vše za rozumnou cenu. Doporučuji každému, kdo má obavy ze zubních lékařů či předražených zákroků. :-)

Vřele pana Diveckýho všem doporučuji, já osobně s ním mám jen nejlepší zkušenosti. Promluví si s vámi,zeptá se na vaše zdraví, na vaši práci jak to jde, apod. Vše dělá jako by to byli jeho zuby :) Lepšího zubaře jsem si nemohl najít a už se ho nepustím :)

Tento lekar mi byl doporucen od kolegyne z prace a nemuzu si ho vynachvalit. Je velice hodny, trpelivy, vzdy vse vysvetli, je opatrny pri osetrovani a ma take zkusenosti. Mohu jen vsem vrele doporucit a dekuji panu doktorovi za vse!

Pan doktor Divecký mě odnaučil bát se zubaře, naopak naučil mě, jak si zuby správně čistit a od doby, co k němu chodím se k zubaři i těším. Je lidský, vše umí vysvětlit tak, že přesně vím, co právě provádí v ústech, kam si nevidím, poradí mi k dalšímu postupu, ale do ničeho nenutí, při každé návštěvě dělá RTG snímky a odstranění zubního kamene, s čímž jsem se u bývalé zubařky nesetkala, chodí k němu i moje maminka a doporučuji ho všem, nejen kamarádům a známým, na kterých mi záleží.

Chodim k panu doktorovi skoro rok. Jsem velmi spokojena s jeho praci. Je velmi peclivy, hodny. Ja odbornik na svem miste. Porad se s Vami mluvi, popovida. Je velmi skvely, uz ne bojim se zubniho lekare, vim, ze se postara o me. Mam problem s zubem, a pan doktor snazi ho zchranit. Mam to hrozne rada. Dopurucuju.

Pan doktor je nejlepsi stomatolog, ktereho jsem mela. Je velmi mily, ohleduplny, rad si s Vami popovida, je to vynikajici lekar, na kazdem vysetreni provede vsechna mozna vysetreni a RTG, je velice peclivy!! Nic nezanedba...v prvni rade se vsemozne snazi zub zachranit, trhani je az jako posledni moznost. Velkou nahodou jsem si ho nasla na internetu, pote jsem k nemu donutila chodit babicku, ktera nebyla u zubare jak je rok dlouhy a boji se ho jako cert krize a pana doktora zboznuje, zachranil ji usmev :) nakonec do teto zubni ordinace chodi cela nase rodina. Jsme s nim vsichni bez vyjimky naprosto spokojeni.