Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Do ordinace je pomalu nemožné se dovolat. Platba pouze hotově a když chcete doklad o zákroku pro pojišťovnu tak se dost cuká..

Pan doktor je opravdu profik. Ma zlate ruce. Vzdy mi pomohl a nikdy mi nevypadla zadna plomba, kterou delal. Dokaze poradit a pouziva kvalitni materialy s dobrym pomerem cena/vykon. Opravdu je to PAN DOKTOR s velkym D. Navic je vtipny a navstevu tak tokaze pekne zprijemnit. Vsem moc vrele doporucuji. Takovych, jako je on je opravdu malo.

Pan doktor je velice pečlivý, schopný a milý dentista. Myslím, že není úplně běžné se v zubní ordinaci nahlas před zákrokem zasmát. U pana doktora Jelínka je toto běžné, a tím pádem jsou hned ne vždy příjemné zákroky snazší přežít :). Navíc má krásně zrekonstruovanou ordinaci. Všem pana doktora doporučuji.

Pan doktor Jelínek je třída! Velice rychlý, pečlivý a vtipný stomatolog. Na pana doktora nedám dopustit! Takových, jako je pan doktor, moc neznám. Všem doporučuji.