The Clinic
Na Florenci 2116/15, Praha 1, Praha

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: The Clinic Jiný

Skvelá doktorka, ktorá používa modernú techniku. Pani doktorka je veľmi starostlivá a precízna. Pomocou mikroskopu prejde a odfotí každý zub a skonzultuje s Vami daný problém následne navrhne riešenie.
Má ľudsky prístup a k tomu je vynikajúcou odborníčkou. Okrem iných zákrokov som podstúpila aj extrakciu "8čiek", všetko prebehlo bez bolesti a bez následného opuchu. Môžem iba doporučiť je jednoducho anjel s vrtačkou v ruke :)

Umístění: The Clinic Jiný

Vynikající péče, moderní pracoviště. Milá paní doktorka, je vidět, že ji na pacientech záleží. Doporučuji.

Umístění: The Clinic

Mladá doktorka, s vynikajúcim prístupom k pacientov, ktorá pracuje so špičkovou technikou. Určite môžem všetkým len doporučiť.

Vynikajuci zubar so super servisom a modernou ambulanciou so vsetkymi potrebnymi technologiami. Kvalita a pristup v tejto ambulancii je vynikajuca.

Paní zubařka je velmi pečlivá, vykonává moderní stomatologii a ceny odpovídají kvalitě práce. Minulého zubaře jsem měl sice zadarmo na maloměstě, ale zničil mi zuby natolik, že jejich oprava je prakticky nemožná nebo s velkými obtížemi, a to mi je teprve 28! Škoda, že jsem si nenechal u paní zubařky zkontrolovat zuby dříve :(