Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Naprosto skvělá paní zubařka, zubaře se sice nebojím, ale u ní se snad ani bát nejde :-) Škoda, že má moc pacientů a dcera musí chodit jinam, lepší paní doktorku bych si už nemohla přát!

ano souhlasím ze všemi názory co tu jsou také k ní rád chodím,protože se u ní cítím v pohodě ne ve stresu,ale je příšerně pomalá:-( pusu Vám nechá otevřenou klidně 30 minut vy trpíte málem Vám vypadnou panty a než spraví zoubek to je věčnost....takže jedna plomba a výsledek jste objednán na 8h na řadu příjdete v 9h a tam se modlíte,aby jste pak nedostal křeč z té doby otevření pusy než tu plombu udělá...

Dnes jsem byla u paní doktorky. Ona i sestřička jsou moc milé a hrozně se snaží minimalizovat stres. Vrtání, které jsem si musela projít bylo rychlé a vpodstatě nebolestivé. Nebojte se nic.

Doporucuju vsem, vyborna zubarka. Bohuzel ma stale plno.

nejlepší stomatolog, je u něj celá naše rodina.Dala mi do kupy všechny zuby.Můžu jen doporučit má ale stále plno, objednává tak dva měsíce dopředu

S paní zubařkou jsem moc spokojena. Bývá skvěle naladěna, je sympatická, pacientům dává cenné rady. Informacemi nešetří a na dotazy ráda odpoví. Nemám zkušenosti s žádnými vážnými zákroky, ale pokud něco přijde, nebojím se - této zubařce plně důvěřuji.

Tato zubařka je vynikající, pečlivá a navíc vždy usměvavá. Jedinou nevýhodou je dlouhá čekací doba. Jinak nemá chybu!!!!

Naprosto úžasná zubařka,vždy velice ochotná,svědomitá.