Ordinace PL stomatologa
Sokolovská 304/810, Praha

u paní doktorky jsem byl nekolik let, zachranila mi par zubů se kterými by se jiní dentisté neparali avšak její naprosto nevhodné arogantní chování mě natolik otrávilo že sem byl nucen si najít jiného zubaře, zkuste jí zavolat pokud se tedy dovoláte její pracovní dobu by jí totiž i poslanci záviděli.Dnes mám vyborného zubaře který je opravdu profík jak v jednání tak s provedeným úkonem, normálně se k ošetření i těším.S pozdravem at se jde paní doktorka bodnout

Myslim,ze se pani doktorka zlepsila v komunikaci s pacienty,souhlasila jsem s nazorem z kvetna 2012.Taky mi nebylo prijemne jeji chovani,ale praci odvadela vzdy dobrou,plomby mi nikdy nevypadly,proto jsem u ni zustavala.V minulem roce me mile prekvapilo,jak se chova,povidala,vysvetlila.co bude delat a taky se usmivala.Musim rict,ze mi hned bylo lip a citim se mnohem lepe,kdyz k ni mam jit.Takze muzu doporucit.

Vyborna ordinace, profesionalni pristup, lekarka i sestra.
Znam mnoho zubnich lekaru od malicka se casto stehuji a mam problemy s chrupem. Pani doktorka patri mezi ty nejlepsi.

K paní doktorce chodím už více dvacet let a s její péčí jsem navýsost spokojen. Díky tomu, že mne naučila si správně čistit zuby (seshora dolů a zdola nahoru), jsme zažehnali hrozící paradentózu. Ona dbá na pravidelnou prevenci a já mám přes pokročilý věk stále všechny zuby svoje! A kdybych snad náhodou v budoucnu přece jen potřeboval ty třetí, mám alespoň jistotu, na koho se obrátím. Děkuji!

Paní doktorku mohu po dvacetileté zkušenosti s její péči jen doporučit. Tím, že dbá na prevenci a pravidelné kontroly a jsitě i proto, že mne naučila si správně čistit zuby (seshora dolů a zdola nahoru!), tak mám stále všechny zuby svoje a zažehnali jsme i hrozící paradentózu. Doufám, že třetí zuby nebuduvůbec potřebovat . Ale kdyby přeci jen, tak mám aspoň jistotu, za kým si pro ně půjdu :-) Paní doktorko, děkuji.

X

tato doktorka neni moc prijemna,nemluvi na lidi,nerekne,co pri prohlidce nasla,co bude delat,pak jen otevrete,vyplachnete.o nejakem citu k lidem nemuze byt ani rec.pri cekani si nekdy povidame,pry ze od ni i pacienti odchazeji,ja jsem tedy jeden z nich a nikomu bych ji nedoporucil.kdyz pracuje s lidmi,mela by to umet.asi by ji taky nebylo prijemne,kdyby se k ni takto chovali jinde,jestli si vubec uvedomuje,jak na pacienty pusobi spatne.zachranuje to u ni sestricka,ta aspon o lidi projevuje zajem.

K paní doktorce chodím několik let a jsem spokojený

K paní doktorce chodím 5 let, je pečlivá, práci odvádí velmi dobře. Ceny má myslím slušné, nemám z ní dojem že by pacienty okrádala. Na druhé straně mi chybí osobní přístup. Někdy vůbec nemluví, ale sestra se to snaží trochu vyvážit. Je potřeba se také vyptat, co bude paní doktorka provádět, sama od sebe to obvykle neříká. Plomby od ní mi nepadají, nemohu tedy souhlasit s názorem co tu psal někdo dříve. Pokud chcete dobře spravené zuby, pak jí mohu určitě doporučit. Jestli se k zubaři bojíte, tak vám nepřidá, spíš naopak.

Dneska jsem byla u paní POtůčkové poprvé. Svědomitě mi prohlédla každý zub a k mému překvapení jsem neměla žádný kaz, takže se nic nekonalo a ještě jsem dostala malou pastu jako dárek. Jindřiška

tuhle paní doktorku nemůžu nikomu doporučit..chová se naprosto neprofesionálně a nadřazeně, zákroky bolí a plomby vypadávají