Stomatologická ordinace
Hroznova 8, Praha

Paní doktorka je velmi pečlivá, brousí zubní kámen když je potřeba, diskutuje o prevenci atd. Pozor, dokáže být ovšem nepříjemná pokud se o zuby nestaráte podle pokynů (mezizubní čištění). Když jsem k ní před cca 12lety přišel poprvé tak mě víceméně vynadala co že si to jako dovoluju chodit sem s takovýma zubama. Byl jsem celkem naštvaný, protože žádný z předchozích zubařů nikdy nic ohledně prevence nedoporučoval. Kaz se buď vyvrtal nebo dobrý a přijďte za rok. Ano, vždy placím v řádu stovek korun a jsem překvapen, že např. žena říká, že neplatí nikdy nic (ale z hodnocení jejího lékaře zde na webu je to jasné, "levný ale zuby ani pořádně neprohlédne").

k paní doktorce chodím přes 20 let a nikdy bych neměnila!!!!

Paní doktorka Klimešová je mojí stomatoložkou přes deset let. Nikdy jsem nepoznal lepšího zubaře, než je ona. Jsme u ní celá rodina a několik dalších kamarádů. Je rychlá, skromná, obětavá, vždy k dispozici, vždy ochotná pomoci, přátelská. Její služby nejsou předražené. Je první zubařkou, ke které jsem se přestal bát chodit ;-) Zachránila mi zuby u nichž jsem si jistý, že by mi jiní vytrhli. Doporučuji!

Jako zubařka je paní doktorka Klimešová pravděpodobně schopná. Nicméně jsem k ní po několika letech přestal docházek z důvodu toho, že za jakékoliv zákroky účtuje nehorázné sumy. Navíc zásadně nevystavuje účetní doklady. Kdyby zákroky nebyly předražené, snad bych to i toleroval, ale za těchto podmínek bych jí přál kontrolu finančního úřadu...

Paní doktorka Klimešová je velký profesionál a velmi dobrý odborník s vynikajícím vybavením. Vřele ji doporučuji. Je zodpovědná a svědomitá a snaží se zachránit zuby za každou cenu, což je ta nejlepší vizitka každého stomatologa. Je velmi lidská a dokáže říct pacientovi do očí i nepříjemnou pravdu. Je opravdu velmi dobrá zubařka.