Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Masarykovo náměstí 692, Mnichovo Hradiště
Uromedic, s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

0.5

1 názor

Umístění: jiné místo akutní bolesti zad

Pan doktor byl nejnepříjemnější lékař, kterého jsem kdy potkala. Bez toho, aby mě viděl a slyšel důvod, proč jsem přišla, hned mi nechal píchnout injekci. Když jsem sestře řekla, že injekci nechci, tak se mě snažil dotlačit k tomu, že jsem nestudovala medicínu a že jestli hodlám zpochybňovat jeho metody, tak ať jdu domů. (Mám panický strach z jehel, ale to by u něj určitě nebyl důvod). Celou dobu byl nepříjemný, zpochybňoval mé názory a důvody návštěvy. Ptal se na školu, osobní věci a dost pohrdavě se o tom vyjadřoval. Zpochybňoval mé tvrzení, že NEJSEM těhotná. Každý lékař se pouze zeptá, pokud jdete na rentgen. Tento lékař mi doslova vyhrožoval, že mě pošle na gynekologii, pokud mu neřeknu podrobnosti ohledně data styku a poslední gynekologické kontroly. Zbytečně mě nutil svléknout sukni, když ultrazvuk prováděl pouze na břiše a na zádech. Rozplakal a ještě se divil, proč pláču. Opravdu tohoto doktora nedoporučuji, pokud si nepřejete zažít traumatický zážitek a dokázat si, jak jste hloupí a neschopní. Nikdy víc za ním nepůjdu a dvakrát si rozmyslím, jestli půjdu ještě na urologickou ambulanci v nemocnici Královské Vinohrady v neděli ve 22:00. PS: Ani sestřičky tam nebývají dvakrát příjemné, což u takového lékaře moc nepřidá.