Ivan Kolombo, urolog Praha

Uromedic, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Naprostý profesionál jak v přístupu tak v komunikaci. Dlouho jsem se u žádného lékaře necítil tak dobre a ve správných rukou. Respekt na plné care před osobou pana Kolomba!

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Dr. Kolombo je úžasný, lidský, ochoten pomoci v každé situaci a profesionál. Byl jsem u něj na vyšetření a endoskopickém vyšetření a můžu říct že je to člověk co ví co dělá, vše vysvětlí, je hodný, ochotný pomoct. Kdyby byl každý lékař jak pan doktor tak bych neměl strach chodit k dr. I sestřička byla moc úžasná a lidská. Je málo doktorů jako pan dr. Kolombo, jsem rád, že jsem se dostal k němu, jelikož mám v něj důvěru a neskutečně si pana Doktora vážím.

Umístění: jiné místo Jiný

Na Silvestra osetril pan doktor mého 90 leteho tatínka , pan doktor byl příjemný , absolutně profesionální , jsem zdravotnik , mohu hodnotit !!! Tak skvělého urologa jsem dlouho ve svém povolání nepotkala .

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

Obětavý,spolehlivý profesionál,který je ochoten pomoci i mimo ordinační hodiny.Je to odborník své profese.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Precizní péče, ochotný poradit při potížích i přes telefon. Vynikající, zkušený operatér, mně opravdu pomohl, na rozdíl od jiných lékařů

Umístění: jiné místo Jiný

Kromě toho, že je zjevně velký odborník, provedl hodně komplikované vyšetření, potěšil mne i jeho lidský přístup, laskavost a věnování se každému pacientovi, kdy trpělivě odpovídal na každý dotaz. Velmi doporučuji.

Umístění: jiné místo akutní bolesti zad

Pan doktor byl nejnepříjemnější lékař, kterého jsem kdy potkala. Bez toho, aby mě viděl a slyšel důvod, proč jsem přišla, hned mi nechal píchnout injekci. Když jsem sestře řekla, že injekci nechci, tak se mě snažil dotlačit k tomu, že jsem nestudovala medicínu a že jestli hodlám zpochybňovat jeho metody, tak ať jdu domů. (Mám panický strach z jehel, ale to by u něj určitě nebyl důvod). Celou dobu byl nepříjemný, zpochybňoval mé názory a důvody návštěvy. Ptal se na školu, osobní věci a dost pohrdavě se o tom vyjadřoval. Zpochybňoval mé tvrzení, že NEJSEM těhotná. Každý lékař se pouze zeptá, pokud jdete na rentgen. Tento lékař mi doslova vyhrožoval, že mě pošle na gynekologii, pokud mu neřeknu podrobnosti ohledně data styku a poslední gynekologické kontroly. Zbytečně mě nutil svléknout sukni, když ultrazvuk prováděl pouze na břiše a na zádech. Rozplakal a ještě se divil, proč pláču. Opravdu tohoto doktora nedoporučuji, pokud si nepřejete zažít traumatický zážitek a dokázat si, jak jste hloupí a neschopní. Nikdy víc za ním nepůjdu a dvakrát si rozmyslím, jestli půjdu ještě na urologickou ambulanci v nemocnici Královské Vinohrady v neděli ve 22:00. PS: Ani sestřičky tam nebývají dvakrát příjemné, což u takového lékaře moc nepřidá.