Urologie

Služby

Masarykovo náměstí 692, Mnichovo Hradiště 29501
Uromedic, s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

Nejsem spokojená vůbec - pan doktor je nespolehlivý pomalý zapomnětlivý a nesymoatický

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

úžasná ordinace..velcí profesionálové, pan doktor a sestřička

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

Dnes jsem byla na kontrole na urologii u pana doktora MUDr. Grubského je to moc příjemný ochotný a vstřícný lékař i sestřička je velmi milá a příjemná. Škoda, že tak dobrých a příjemných lékařů není více. S panem doktorem MUDr. Grubským jsem velice spokojená.

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

Bol som ta poprve a velmi spokojny skveli pristup doporucuju

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

Návštěva s 10 letým synem, který bude muset na obřízku - pan doktor vše vysvětlil a byl neskutečně milý, stejně jako sestra. Sice to byla naše první návštěva, ale byli jsme spokojení. Jediném, co bylo nepříjemné, bylo dlouhé čekání v čekárně, ačkoliv jsme byli objednaní na čas. Ale jinak hodnotím kladně

MUDr. Ivan Kolombo Jiný

Obětavý,spolehlivý profesionál,který je ochoten pomoci i mimo ordinační hodiny.Je to odborník své profese.

MUDr. Přemysl Grubský Jiný

Za mě pan doktor má profesionální přístup. Velice šikovný, ochotný a zajímá se o své pacienty. Mohu jen doporučit.

MUDr. Přemysl Grubský problém s močovým měchýřem

Bohužel mám velmi špatné zkušenosti s panem lékařem možná že je odborník ale chování nemá dobré je velmi nepříjemný lékař nerada k němu chodím opravdu velmi nerada, ale bohužel jinou možnost nemám neurologů je málo.