Soukromá zubní praxe
Jabloňová 8/2992, Praha

ztotožňuji se s hodnoceními z 5. ledna 2010 a 24. dubna 2009
pan doktor kazové otvory nevyplňuje, ale víčkuje - výdrž takové "opravy" je cca 1 rok ˇplus mínus 1 rok
mám schováno takové víčko. Ekonomiku dovedl téměř k dokonalosti - mezi ošetřením dvou pacientů si opláchne chirurgické rukavice pod vodou z kohoutku. Jeho oblíbeným zákrokem je ultrazvukové drbání - 5 minut, cena 200 Kč..Dost se mi taky zajídaly propagační proslovy na téma poskytovaného dobrodiní za tak nízké ceny

Jiz pres 40 let ziji v Severni Americe. Pri navsteve Prahy mi byl Dr. Horvai doporucen potom, co jsem mel velmi spatne zkusenosti se tremi predeslymi ceskymi zubari. Behem nekolika navstev mi Dr. Horvai vykouzlil nekolik keramickych plomb, dve korunky a mustek. To bylo pred 7 lety a dodnes nejenom drzi, ale od te doby byla jeho prace obdivovana mnoha jak americkymi tak kanadskymi zubari. Dr. Horvaie vrele doporucuji i za cenu 12 hodinoveho letu.

Doporucuji pana doktora, je velmi mily vstricny a sikovny, vse od nej precizne udelano a za velmi prijatelne ceny. Setricka je take velmi mila. Vrele doporucuji tuto ordinaci.

s panem doktorem jsem spokojená, dobrý lékař a poprvé se i u zubaře cítím příjemně. Pan doktor je velmi milý a komunikativní a cenově na Prahu velmi velmi dobrý

ochotný, šikovný, dodržuje pracovní dobu

...musím polemizovat s hodnotitelem Marwynem - ordinaci Dr. Horvaie navštěvuji už cca 16 let ...a co udělá, to drží - takže velmi dobrý stomatolog!

Na pana doktora zde zatím všichni pějí chválu, nicméně já s jeho výkony nemám až tak dobré zkušenosti. Zničil mi vlastní vinou jeden zub a každá druhá plomba, kterou mi dělal, záhy vypadla. Ano, je to příjemný a komunikativní zubař, ale doporučit ho nemohu.

Příjemný lékař, odborník. V jeho ordinaci se cítíte dobře, pan doktor je komunikativní - vše vám vysvětlí. Setřička je milá, není problém s objednáním. Vřele doporučuji.

Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. Od té doby se "nebojim" chodit k zubari:)

Nejlepší zubní lékař,jakého jsem poznal.