Samostatná ordinace stomatologa: MUDr. Rybišarová Irena
Libeň 2466, Praha 7, Praha

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, profesionální a zároveň velmi lidský přístup mi vždy zpříjemní chvíle v zubařském křesle. Můj manžel, který po předchozí špatné zkušenosti s jiným zubařem zanevřel na zubaře, začal k paní doktorce chodit a je velmi spokojený.

Paní doktorku Rybišarovou určitě doporučuji! Je pečlivá, milá a hlavně profesionálka. Od doby, co chodím k ní se zubařů nebojím :-) A bát se nebude ani má dcera, protože paní doktorka to s dětmi opravdu umí.
Výhodou je i to, že objednaní na ošetření nečekají.
Takže tímto i děkuji a ještě jednou doporučuji.

Paní doktorku velmi doporučuji!!!pro její profesionalitu a pečlivost!!!! která není běžná. I k nesmírně laskavému přístupu k pacientům , zvláště dětem.Díky

Velmi kvalitní péče, vlídný přístup. Jsme s manželem velmi spokojeni s péčí. Příjemné prostředí a žádné čekání na ošetření. Doporučuji

Pani doktorka Rybišarová je hodná milá vždy nabízející tu nejefektivnější léčbu,pohotová,rychle jednající a hlavně zuby zachrańující za což moc děkuji a doufám,že budete dlouho ordinující ;-)děkuji

Zdravím naší oblíbenou paní zubařku!
Máme jen ty nejlepší reference, profesionální přístup, moderní postupy, bez bolestné ošetření a děti se také nebojí! Mohu jen doporučit.
Naše pani zubařku je i velmi pěkná a usměvavý žena, takže pánům také doporučujeme!!!!

Paní doktorka Rybišarová je velmi profesionální, pečlivá a šikovná. V porovnání s předešlými zubaři na mne použila takové pomůcky a postupy, které jsem do té doby neznala :o) Že mám plombu na horní jedničce opravdu nikdo nepozná. Ze zubařů mám sice stále opravdu velký respekt, ale tím, že paní doktorka je velmi milá a vše dobře vysvětlí, už nemůžu rozhodně mluvit o strachu. Rozhodně ji mohu jen doporučit.

Zubařům se vyhýbám, jako čert kříže, ale u paní doktorky se nebojím a maximálně jí důvěřuji. Velmi pečlivá a opravdová zubařka, která to neseká jako Baťa cvičky, jako to dělají mnozí "zlatokopové", kteří zneužívají nedostatek zubařů. Paní doktorka zrovna navyšuje úvazek po mateřské, takže dokonce ještě přijímá nové pacienty :-) Mohu jen doporučit!

Profesionální, laskavý přístup. Pečlivost na každém kroku. Informuje a vše Vám vysvětlí. Když jste objednáni čekání je minimální. DOPOURČUJI!!!

Paní doktorka je profesionálka a skvělý člověk.Vždy vše podrobně vysvětlí a udělá 100% profesionální práci.Je milá,hodná a příjemná.Díky ní jsem se přestala bát zubaře a i mé děti k paní doktorce chodí vždy natěšené bez strachu.Paní doktorku mohu jen a jen doporučit,jak pro dospělé,tak pro děti.