Zubní ordinace
Slezská 125/482, Praha

C

Velmi profesionální zubní péče, tuto péči poskytuje celé mé rodině a to již celých 25 let.
Vždy vše ochotně vysvětlí a snaží se zachránit každý zub včetně zubů moudrosti, které ostatní zubaři považují za zbytečné. Jsem s paní doktorkou i její sestřičkou velmi spokojená.

Cely zivot jsem byla presvedcena, ze mam tu nejlepsi zubarskou peci, jelikoz jsem dochazela pravidelne na prevence, o zuby se starala a vzdy mi bylo sdeleno, ze vse v poradku...Jedine, co mi vadilo bylo, ze jsem nikdy nedostala injekci na umrtveni, ac jsem o ni zadala a to ani u cisteni korenovych kanalku!!! Zazivala jsem tedy pocity jako na mucicim kresle, neskutecne bolest az do nohou, slzy, vzlykani,....ale ani to pani doktorku neprimelo k tomu mi injekci dat. Po teto hruzne zkusenosti jsem se jiz neodvazila k ni znovu jit....a na zaplneni zubu jsem se jiz objednala jinam, mimojine me stale bolely zuby....Bohuzel na nove profesionalni klinice mi bylo sdeleno, ze mam 7 kazu (a to hlavne pod jiz hotovymi plombami od pani doktorky z nichz nektere byly vedle nevyvrtaneho kazu), mrtvy zub (ktery byl mrtvy mimochodem v mych 27mi letech take jen "diky" pani doktorce Petrikove, jelikoz jsem u ni 3krat byla s velkou bolesti a rikala, ze je to 7micka a ona mi jen opakovala, ze mi rostou osmicky, cimz nechala kaz zajit az do nejhorsi faze bolesti, kdy postihne nerv) byl zaplnen spatne a dalsi zuby s kazy. Nastesti po roce dochazeni na kliniku me nic neboli a zuby mam v poradku. Nicmene jsem si mohla usetrit v mem veku tohle vse, kdybych jen drive zmenila zubarku.......Nasledkem teto me zkusenosti presel k jine zubarce (jine nez ja) i muj bratr, ktereho zuby nebolely a take byl presvedcen, ze ma nejlepsi peci....bohuzel ale zjistil, ze vsechny svoje zuby ma zdrave AZ na ty, do kterych sahala pani doktorka Petrikova....cili znovu prevrtat vsechny nekvalitne udelane plomby. Pisi to jen proto, abych varovala ostatni, aby si nenechali touto doktorkou znicit zuby a ostatnich, kteri jsem napsali pozitivni recenze se ptam..."Jste si skutecne jisti, ze mate zuby v poradku?" Ja si totiz x let jista byla, nez prisly najednou bolesti a konecne se zacal mym zubum nekdo venovat. Preji hezky den, I.

Helena J. - čistě náhodou jsem narazila na server s možností dozvědět se názory pacientů na své ošetřující lékaře. U mé dlouholeté zubařky jsem našla jedno neopodstatněné negativní hodnocení, ale vzhledem k tomu, že není povoleno na něj reagovat, vyjadřuji pouze plný souhlas s názory ostatních pacientů - kvalitní, trpělivá a vstřícná zubní lékařka, která pro pacienta dělá maximum!

profesionál

Výborná paní doktorka, nesmírně trpělivá a citlivá.

Velmi kvalitní zubařka, ošetřuje mne již přes 20 let a jsem s ní velmi spokojená.

Velice šikovná, milá paní doktorka. Chodím k ní už dvacet let a neměnila bych.

Velice šikovná pani zubařka. Jsem letitá pacientka a jsem velice spokojná. Vše vysvětlí trpělivě a srozumitelně. Profesionál na svém místě.

Velice dobrá, milá a šikovná paní zubařka. Chodím k ní řadu let a již se ani zubaře nebojím. Trhá pouze v nutnosti. Hodně zubů mi zachránila a co se týče trhání, ani o tom člověk neví. Dávám 1++++

Velmi milá, příjemná, vstřícná,chodím k ni již 20 let i moje již dospělé děti, neměnila bych. Nikdy "bolest"neodmítla.Moc jí děkuji.