Praktické zubní lékařství
Jabloňová 8/2992, Praha

Umístění: Praktické zubní lékařství

K paní doktorce jsem chodila léta. Za poslední roky se mi zdálo, že se kvalita snížila. Nakonec jsem se po měsíčním čekání na opravu zubu (nebyl volný termín) a velmi nepříjemném jednání sestry, rozhodla zajít k jiné zubařce. Ta mi našla 9 kazů, vesměs pod plombami. O jeden zub jsem málem přišla. Opravovala mi i dva zuby s ošetřenými kanálky - u jednoho byl vyplněný jeden ze čtyř kanálků a zapomenutý drát, v druhém byla péče taky totálně zanedbaná a byl špatně uzavřený. Paní doktorka byla vždycky rychle hotová a tomu odpovídá i kvalita. Já si raději připlatím za odbornou a pečlivou práci než tohle.

Ano, je velmi dobrá zubní lékařka a to od samého počátku své praxe. Byl jsem s její prací vždy spokojen a vidím dle hodnocení, že se její úroveň stále zvětšuje, což je jedině dobře s ohledem na kvalitu práce a pacienty.

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, ochotná a na vysoké odborné úrovni. Chodí k ní celá naše rodina, mohu ji jen doporučit ostatním. Je málo takových stomatologů. Paní doktorko, moc děkujeme.

Paní doktorku znám skoro deset let. Předchozí lékař mi pokazil v ústech, co mohl a ona zachránila, co mohla. Kromě toho je to velice příjemná a vstřícná lékařka. Chodím k ní ráda i s bolestí, což je skoro u zubaře unikum. Přeji jí jen slušné pacienty, aby při své práci měla klid a pohodu. Já jí musím jen poděkovat.

je nejlepsi

K paní doktorce chodím už dlouho, je naprosto skvělá, a díky jejímu přístupu se už tolik nebojím.

Paní doktorka je opravdu výborná. Vždicky, když jsem měla jít na preventivní prohlídku k mí původní zubařce bála jsem se. Vždycky se mi v puse vrtala, byl to děs a když jsem za poslední zákrok platila 3.000,-, tak jsem si řekla, že na tenhle luixus nemám. Paní doktorku mi doporučila maminka mího přítele, chodí k ní celá rodina. Při první návštěvě jsem měla jako obvykle strach, ale ten zmyzel při prvním vkročení do ordinace. Paní doktorka je milá, vždy odborně poradí. Opravdu je to člověk na svým místě. Mohu vřele doporučit.

Dobrý den, k paní doktorce již chodím několik let a nemohu si ji vynachválit. Dříve jsem se k zubaři bála, teď již namusím. Mohu vřele doporučit- je to člověk na svém místě, s lidským přístupem, i ve stresu s dobrou náladou a vždy ochotná pomoci..

Paní zubařka je výborná odbornice, velmi ochotná, šikovná a příjemná. Jsem s ní maximálně spokojena, mohu ji jen doporučit!