Internista Příbor

• Internista, Rehabilitační lé… kař, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Internista, Praktický lékař

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vynikající odborník, obětavý, moudrý, diskutující s pacientem.

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař interní se zaměřením na ne

• „je moc škoda, že už není, nezapomeneme na něj, byl to skvělý človíček !

č.d. 627, Kunčice pod Ondřejníkem Mapa

• Internista, Alergolog

„pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a alergologie

• Internista, Kardiolog

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• Internista, Praktický lékař,…  Gastroenterolog Více

„Děkuji panu doktorovi za šetrné a maximálně profesinálně provedené colonoskopické vyšetření, doplněné odborným vysvětlením.Kdyby v téhle zemi byli takoví lidé na svých místech, mohl by nám svět závidět. Doporučuji. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

• Internista, Gastroenterolog

„Měla jsem absolvovat gastroskopií a kolonoskopií najednou v narkóze. Díky úžasné,skvělé, milé sestřičce a skvělému panu doktorovi a lidskému přístupu což v dnešní době se velmi cenní jsem toto obojí vyšetření zvládla bez narkózy s tím jsem vůbec nepočítala. Ještě jednou děkuji jste prostě úžasní, skvělí, trpělivý s lidským přístupem. Všem doporučuji a vůbec se nebojte, tak jak já se strašně bála. Více

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář

• Internista, Chirurg

„Neskonale vyborný a velice ochotný " odborník" .... přišel na to na co nepřišlo deset lékařů.... a neskutečně lidský přístup,velice příkladný lékař, měl by být vzorem v medicíně..... nezbývá než ppděkovat Více

nám. Republiky, Studénka Mapa

Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance

• „Přístup pana doktora Michalíka k pacientovi je podle mého názoru přesně takový, jaký by měl být přístup lékaře k pacientovi obecně. Přístup doktora Michalíka lze hodnotit jako důvěryhodný, lidský a velice profesionální. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Děkuji pani doktorce,že mi dokázala vysvětlit,že práce a peníze nejsou všechno.Pracuji ve vyšší manažerské funkci a vysoký krevní tlak,na který trpím,mne předloni před Vánocemi málem dostal.Během tříměsíční nemocenské a díky vyšetřením ,na které mne poslala mi možná zachránila život.Sám jsem si v tom kolotoči současné doby ani neuvědomil riziko hypertenze a svým lidským přístupem ke mně"obyčejnému pacientovi"mi ukázala,že to jde i jinak.Proto "paní doktorce"ještě jednou za vše moc děkuji. Kubínský Jiří Více

Vlasty Vlasákové 2, Ostrava Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Revmatolog

„Nebudu se zde vypisovat dopodrobna,ale zkrátka je to u mně tak,že mám opakované každodenní bolesti i když výsledky testů nic moc nevykazují. To se potom člověk přede všemi cítí jako by si všechno jen vymýšlel. Pan doktor i když vypadá jako rázný člověk mě dnes psychicky velice pomohl. Ani v nejmenším jsem se necítila jako ,,simulant",co se týká vyšetření si pan doktor vždy najde čas ,aby vše důkladně překontroloval,vyšetřil. A nesmím opomenout ani jeho milou sestřičku. Jsem jedině ráda, že mě přijali jako pacientku do své ordinace a můžu jen doporučit, jak pro kompetenci tak i lidskost. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velice spokojená s panem doktorem. Nemám vůči němu žádný problém. Kdykoliv jsem měla problém pomohl. Podotýkám nejsem častý pacient. Chodím , opravdu když mám problém. Když mu zavolám tak je ochotný. Jsem s ním velice spokojená. Více tolik lékařů a je na světě hned líp, protože víte , že máte lékaře na pravém místě. Sestra taky za 1. Ochotná a také na pravém místě. Více

Horní 54/1110, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní

• „Jedná se o lékaře s přehledem a především s ochotou pomoci pacientovi. Rozhodně nepatří mezi ty, kteří jsou přesvědčeni o své neomylnosti a potřebě zbohatnout. Tak velká pokora před hodnotou, jakou je zdraví se vidí opravdu velmi zřídka. Otakar Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Gastroenterolog

„Byla jsem úplně nadšená z přístupu pana doktora. Je to nejen špičkový odborník,ale hlavně člověk!!! Můj problém jej zajímal, pečlivě mě vyslechl a i nepříjemné vyšetření FGS bylo snesitelné. Vše mi během něj popisoval a dokonce i chválil za spolupráci. Mohu jen doporučit.Moc děkuji za lidskost. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorku mohu srovnat s lékařkou pro "VIP" klienty a s čistým srdcem mohu říct, že neztrácí ani bod. Ba naopak, má zkušenosti a stále dobrý přehled. Navíc má mnohem více osobnější přístup. A nemusím čekat 2 hodiny v čekárně, i když tam je dost pacientů... Více

č.d. 420, Baška Mapa

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečně odborník, který se nebojí pacienta léčit. Díky němu opět cítím důvěru k lékařům, protože mě začal léčit, když mě ostatní ignorovali. Navíc je velice sympatický a cítí s pacientem. Nebojím se mu svěřit, protože vím, že se ke mě nebude chovat arogantně. Za mě 100%!! Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

• Internista, Plicní lékař

„Velmi dobrá pliclí lékařka pro dospělé a děti.

Tkalcovská 108, Bílovec Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Gynekolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek