Praktický lékař - stomatolog
Krškova 807, Praha

Prijímame nových dětských pacientov.

Pracovní doba:
Po: 8:15 - 11:30 obed 13:00 - 15:30
Ut: 8:15 - 11.30 obed 13:00 - 1...

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

Pani doktorka i sestricka jsou mile, dokavad ovsem nedojde na problemy a opravy zubu. Pani doktorka mi delala vypln zubu, bohuzel ho vsak vyvrtala spatne a kaz se siril dal, nakonec vypadla i plomba. Kdyz jsem s tim za pani doktorkou pote prisla, oznamila mi, ze to -cituji- neni jeji problem. Takze jsem zaplatila 2,5 tisice abych si nechala zub kompletne vykazit.

Paní doktorka je určitě milá a člověka zbytečně netírá, nicméně syn přišel o zub - prý odumřel,byl tam kaz. Nevím, na preventivní prohlídky chodíme pravidelně a mám pocit, že to chvíli trvá než se kaz vytvoří a rozšíří do takové míry, že zub zcela odumře. Totéž manžel.

Paní doktorku musím pochválit, protože jsem u ní byla poprvé se čtyřletou dcerou, která je značně nedůvěřivá k lékařům,ale přístup paní doktorky k dětem je skvělý. Je prostě vidět, že děti má pí doktorka opravdu zmáknuté.

Dceři vše ukázala, vysvětlila, nechala "ošahat" a další vrtání zoubku bylo naprosto v pohodě.

Opravdu mohu jen doporučit.

Chodím k paní doktorce už odmala a vždy na mě byla milá, chápavá, vše vysvětlila, injekce mě nikdy nebolela, scény jsem nedělala. To vše do okamžiku, kdy jsem vyrostla a začala chodit k zubaři sama bez mámy. Od té doby je jízlivá, ne moc příjemná. Zdráhala se píchnou injekci a dokonce mi ji píchla jinam než měla. Nevím, co to mělo znamenat, ale ačkoliv jsem to přežila fyzicky. Psychicky jsem byla trochu zdrcená... Možná jen neměla svuj den.

Skvělý, citlivý přístup k dětem!!

K paní doktorce chodím už odmala:-)Vřele doporučuji,je moc hodná,ochotná a vstřícná:-)

Paní doktorku všem doporučuji.

Velice milá, jemná a šikovná.