Stomatologická klinika FNKV
Šrobárova 50, Praha

Umístění: Stomatologická klinika FNKV Jiný

Skvělý pan zubař!!! Jeho práce je precizní a rychlá. Vždy, když mu zavolám, že mě bolí zub, tak jdu ještě ten den nebo druhý den do ordinace. Díky němu mám vytrhnuté osmičky. Mám problémový chrup a pan zubař vždy vše opraví a vyléčí a nechce za to nekřesťanské peníze jako ostatní zubaři. Je vidět, že ho ta práce baví a navíc ji dělá perfektně!!! Můžu jen doporučit :)

Umístění: Stomatologická klinika FNKV Jiný

Pan doktor je skvělý. Mimo jiné je velmi pečlivý, vstřícný,nelikviduje špatné zuby, ale snaží se je vyléčit a pomoct. Moc jsem ráda, že u něj s manželem jsme a tímto jemu i sestřičce děkujeme za péci.

Umístění: Stomatologická klinika FNKV

Chodila jsem k paní doktorce do Čimic, která mi začal trhat 6, nešlo ji to, tak mě s polovytrhlim zubem poslala domu. S bolestmi jsem se objednala k panu doktorovi, který mi bez problému vytrhl polorozpadlý zub. Nyní k němu chodí celá má rodina, protože je bezkonkurenční.

Umístění: Stomatologická klinika FNKV zubní náhrada

Pan doktor Mirzakarimov se ujal náročné péče o zdevastovaný chrup. V krátké době a bez váhání provedl výbornou práci s pacientem, který byl viditelně v nouzi. Domnívám se, že hlavním motivem práce pana Mirzakarimova Ikroma jsou etické principy lékařské pomoci. Jeho hlavní předností je vztah k pacientovi, vysoce lidský, seriózní, profesionální přístup. Takových osobností mnoho není. Kdybych se nestyděla, zeptala bych se, které životní situace formovaly tohoto lékaře a vytvořily z něj tak vyzrálou empatickou osobnost.

Pan doktor je velice vstřícný, měl jsem problém s "osmičkami" a žádný zubař mi nemohl, nebo nechtěl pomoci až pan doktor se tohoto problému ujal. Zákrok nebyl bolestivý, vše vysvětlil, supr přístup. Jedině doporučuji.