Praktická stomatologická lékařka
Rostovská 21, Praha

K paní doktorce chodí celá moje rodina už přes 20 let, jakmile jsem odrostla dětské zubařce, hned jsem k ní přestoupila a jsem neskutečně vděčná, že díky ní nemám žádné špatné zkušenosti. Dalo by se říct, že se k ní na návštěvu i těším, mám ráda její lidský přístup a přátelskou povahu.

Velmi dobré vybavení materiálů za slušnou cenu. V prestižních pracovištích je vše naleštěné, ale znalosti a zkušenosti lékařů zdaleka nedosahují takových kvalit a pečlivosti jako má tato doktorka. Je těžké se k ní dostat, ale zbavíte se strachu ze zubaře a rozhodně zde nejde o peníze

Paní Mudr. Váchalová je velice příjemný a sympatický člověk. Vždy jdu s jakýmkoliv problémem do ordinace v klidu a beze strachu i díky její profesionalitě. Chodí k ní rodina včetně známých a dnes bych již neměnil.

Byla jsem zde jako v sedmém nebi, paní doktorka je především člověk a není na peníze. Vybavení přiměřené a funkční. Paní doktorka hlavně umí a mluví o tom, jak se stále vzdělává a je to vidět. Kam se hrabe Václavák a Elite dental, super špičkové vše kromě zubařů a velmi ostré ceny.

Dita

Moje nejoblibenejsi zubarka! A nejen moje, ale i vsech mych znamych, kteri k ni zacali na moje doporuceni chodit. ;) Michal S.

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou. Chodím k ní léta ja i celá moje rodina a neměnil bych.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je ochotná, snaží se aby všechno bolelo co nejméně. Se zuby které mi opravila nemám žádné problémy.

jsem štěstná, že mám kvalitního doktora s lidským přístupem. Vybavení velice dobré, doktorka se pravidelně zúčastnuje lékařských konferencí, kde se dozvídá ejnovější trendy. Není vůbec drahá a vyjde vstříc i nejenom vám, ale i vaší peněžence.

Nebere lidi z ulice, ale pokud máte zájem ošetří vaší rodinu včetně dětí.

Opravdu jsem velice spokojená, odcházím s usmevem a nic me nebolí

Já se bojím zubaře nejvíce a u paní Vachalové se cítím tak v bezpečí, že to není ani možné, vždy mě uklidní i když se třepu jako ratlík. Sem vděčná za její péči o mě. Doporučuji všem a hlavně i těm největším strašpytlům jako sem já..

Odborník a příjemná žena. Jsem rád, že má v péči celou naší rodinu. Najít dnes opravdu skvělého lékaře neni jednoduché.