Paní doktorku znám již přes 20let a neustále ji považuji na jednoho z nejlepších zubařů. Je to velmi pečlivá ,precizní ,ohleduplná. .A při dnešních cenách vůbec není drahý stomatolog. Vřele doporučuji a děkuji za její péčí a přístup k pacientům

Vynikající zubařka, velmi pečlivá, trpělivá a ochotná. Jsem s ní nad míru spokojená a můžu jen doporučit.

Velmi milá,precizní,ochotná a schovívavá k neposlušným pacientům:-))).Paní doktorku i sestřičku mohu jen a jen doporučit.

Velmi dobrá lékařka

K paní doktorce chodím už 15 let a jsem s ní naprosto spokojená, nejlepší zubařka jakou jsem zažila.Milá, vstřícná a pečlivá.Vřele doporučuji a děkuji za vynikající péči.

Paní zubařka je velmi ochotná a milá,trpělivá,citlivá a empatická.Díky ní nemám strach ze zubních prohlídek,doporučuji.

doktorka na svém místě, je vstřícná a v pohodě

Paní zubařka je velmi milá a vstřícná,jsem s ní velmi spokojena.

Velice dobrá lékařka. Byla vstřícná když jsem potřebovala změnit lékaře. Vždy když je třeba tak pomůže. Pečlivá a milá.

K paní doktorce chodím cca 20 let a jsem velice spokojená. Je pečlivá a navíc trpělivá.
Jako člověk příjemná.