Privátní stomatologická praxe
V Zahradách 1/843, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

K paní doktorce jsem chodil 10let. Je skvělý doktor a úžasný človek.Pote co jsem se odstěhoval chodím jinam ale rád na ni vzpomínám.

K paní doktorce chodí naše rodina již dlouhá léta. Její péče je kvalitní a i když je trochu "od rány", zákroky jsou kvalitně provedené. Pracuje rychle, což je u zubaře neocenitelné, nicméně výsledky její práce jsou léty ověřené.

Veliká nespokojenost, paní doktorka mi předělala zub pouze z estetických důvodů, od té doby mě začal bolet, byla jsem u ní 4x na opravu a zub mě stále bolí, neudělala mi ani rentgen, paní doktorka je nepříjemná a neochotná, při poslední návštěvě mi vyloženě dala najevo, jak moc jí obtěžuji a jako třešnička na dortu je snad už jen, že kouří v ordinaci, pokud můžete vyhněte se této ordinaci obloukem.

K paní doktorce chodím již drahno let a za nic bych neměnil. Lidský přístup, profesionalita, prostě se cítím jako doma. Vašek Vítek

Je u ni moc legracny, fakt super zubarka!

Mám ráda příjemné lidi, kterým jde práce od ruky a vždy dobře poradí.Nejen to, ještě mnohem víc, paní doktorka splňuje.Do její ordinace se nebojím chodit!

Proč teda chodíš jinam ?

Paní doktorka je v první řadě velice svižná, což oceňuju, protože se zubařů bojím, takže než se rozkoukám, je po všem :-) A je to příjemná žena i když "od rány", ale mám jí ráda!

vYNIKAJÍCÍ STOMATOLOŽKA S VELICE DOBRÝMI VÝSLEDKY .pŘÍJEMNÁ K DĚTEM I DOSPĚLÝM.

super zubařka

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mam panicky strach ze zubaru po spatne zkusenosti. potrebuji vytrhat zuby tak aby neboleli pomuze my nekdo

Dobrý den, pracuji v Praze 8. Pokud by Vám to vyhovovalo zavolejte.
Hezký den !

MUDr. Helena Cízová

Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Pokud jste z Prahy 8 a blízkého okolí můžete se objednat. Hezký den H.C.