Praktický zubní lékař
Mlékárenská 3, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejlepší lékařka, kterou jsem poznala. Naprostá spokojenost s ošetřením a lidským přístupem. Děkuji za péči.

Paní doktorku mi doporučila kamarádka jako velice milou, empatickou zubařku . a měla pravdu. chodím k ní já i můj syn a jsem moc spokojená. nemá problém s tím , že potřebuju každý ač malý zákrok umrtvit , není nepříjemná , na malého působí jako magnet - vždy se na ní ještě týden ptá a tím že paní doktorka je taková věcná, praktická máme z ní oba dva respekt. Když něco bolí opravdu se nebojím k ní jít. Vše vysvětlí, na vše odpoví. Sestřička je usměvavá, moc příjemná starší paní. Jezdím k paní doktorce přes celou Prahu , ale nelituji, opravdu bych neměnila.

K paní zubařce jsme se po nepříjemné zkušenosti jinde dostali se synem. Ona i sestřička jsou velmi milé, okamžitě si získaly synovu důvěru a věřím, že se do ordinace bude rád vracet. Všechny otázky, které jsem měla mi byly srozumitelně zodpovězeny. Paní doktorka klade velký důraz na prevenci. Za nezanedbatelný považuji i fakt, že nás vzala přesně v dobu, na kterou jsme byli objednáni.

K paní doktorce chodím už od dětství a jsem velmi spokojen. Je moc hodná, milá a umí svojí práci dělat pořádně. Mám jí moc rád a i sestřičku, je také moc milá.

K paní zubařce chodím už 12 let a jsem sní velmi spokojený. Je velmi milá a příjemná. Za žádnou cenu bych neměnil.

Pečlivá, příjemná a milá zubařka. Chodím k paní doktorce již dlouho (s malou několika letou přestávkou, po které jsem se zahanbeně vrátil) a vždy jsem byl spokojený.

Příjemná a milá lékařka.