Stomatologická ordinace
Klapkova 56/185, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka nemá sestru. Vše dělá sama a provádí úkony, které pacient nevyžaduje. Špatně komunikuje prováděné úkony a až po svévolném výkonu požaduje platbu. Chaos v objednávání termínů. Nedoporučji.

Tato paní provázela mé zuby celé dětství a bohužel i část dospělého života a jsem moc rád, že jsem od ní odešel. Jednu chvíli jsem zvažoval i žalobu o náhradu zmršeného zdraví, jehož oprava mne u jiného stomatologa stála již tisíce a jelikož jsem na začátku oprav, tak bude stát desetitisíce :(

dobry den,nejsem vubec spokojena,pani zubarka mi ve dvou zubech zlomila jehlu a byla tak drza, ze mi na to udelala korunku. kdyz jsem za ni prisla ze me to boli, tak rekla, ze je to jinej zub.to uz jsem se rozlobila a odesla jsem k jinemu lekari. ten mi potvrdil s rengenu ze tam mam zalomenou jehlu.

Nejhorší zážitek u zubaře. Paní doktorka měla špinavý plášť od krve, špinavé rukavice, korunku mi udělala špatně. Zákrok bolel a účtuje si nehorázné peníze. Nedoporučuji v žádném případě.

S paní doktorkou mám také velmi špatné zkušenosti.Nedoléčený zánět,raději jsem hned od ní odešla.

špinavá ordinace, špatná hygiena, nedoléčené záněty, neléčené kazy, přesazené plomby. takto mi paní doktorka zničila několik zubů.

MOhu jen potvrdit, k paní doktorce už naštěstí nechodim, protože jsem tam byla snad každý mesíc s vypadlou plombou a zánety pod ní. Vubec nedoporucuji.

Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.